Wpis z mikrobloga

Witajcie towarzysze, mam na imię Marek, przez dzieci Linuxa programujące w dziwnych językach czuje się źle. Moim ulubiony systemem operacyjnym jest Windows Vista w japońskiej wersji językowej. Dlaczego? Jest to najbardziej stabilny i wydajny system operacyjny. Żaden Ubuntu mu nie podskoczy i każdy mu zazdrości. Dlaczego język japoński? Mimo że nie rozumiem tego języka, krzaczki są miłe w dotyku i każdego dnia drukuje drukarką 3D po jednym napisie z panelu sterowania i głaszcze go przez 3 godziny. Wcześniej wspomniałem o językach programowania. Wszystkie dzieci Linuxa programują po angielsku w jakichś tam C++ albo innych świństwach. Pfff po co komu angielski, ja wchodzę w Scratcha, włączam język japoński i na ślepo przesuwam klocki miejąc nadzieje że coś osiągnę, mam 48 lat i od 40 lat robię to co przed chwilą przeczytaliście, każdego dnia 3 godziny głaszcze krzaczki i siedzę 6 godzin w Scratchu i robię "grę". Tą "grę" robię 40 lat dlatego że nie rozumiem japońskiego, próbowałem się trochę nauczyć ale wszystkie poradniki były po terrorystowskiemu czy jak wy tam mówicie arabsku. Mam nadzieję że nie robicie tego samego co ja, że nie siedzicie skuleni w nocy i nie płaczecie Z TEGO POWODU ŻE WASZE ŻYCIE NIE MA SENSU I NIE ZASTANAWIACIE SIĘ CZY POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO, NIGDY NIE UFAJCIE OSOBOM TAKIM JAK JA ALBO POŻAŁUJECIE, DZIĘKUJE, DO WIDZENIA

#pasta #autorskie #autorskieniezajumane