Wpis z mikrobloga

WYKOP CUP 2 w SC2

Rozstrzygnięcie drugiego turnieju wykopowego w StarCrafta II !

Trzecie miejsce zajmuje:

@Infantor !

Drugie zgarnia:

@Elethynh !

Zwycięzcą turnieju jest obrońca tytułu, czyli:

@Dembski !

4th place:

@Rabusek

5th place tie:

@tranwkapsulkach

@kolorowy_jelonek

7th place tie:

@entrop

@SctSc

9th place tie:

@entaroadun

@ostr

@blyskotliwy

@zen274

13th place tie:

@tockar

@Andr3v

@Fisher255

@kowad

17th place tie:

@havoczakon

@BystryBlondyn

@nawon

@mervin

@p1tek

@teh

@matju

@CanisLupusLupus

25th place tie:

@TheAdas

@womabo

@gopix

@xcccx

@klejdan

@glosnik

@MlodyBocian

Klucze do BroodWara otrzymują*: @MlodyBocian oraz @glosnik, tysiąc lat historii będzie na Was patrzeć podczas gry (no dobra, piętnaście), GLHF :)

Ciekawostki

-Najdłuższa gra turnieju @Havoczakon vs @TheAdas

-Najkrótsza gra turnieju @Tockar vs @BystryBlondyn

-Najczęściej grana mapa - Akilon Wastes (pewnie dlatego że była obowiązkowa jako pierwsza w 24 meczach ;) )

-Najrzadsza - Derelict Watcher

-Najpopularniejszą rasą był Terran (14), dalej ramię w ramię Protoss (9) i Zerg (8).

-Rozkład ras w rundach :>

-Z Protossów, w turnieju najdłużej utrzymał się @SctSc (6), gratulacje

-Ostatnim Zergiem w turnieju był: @Elethynh (10), gratulacje

-A najdłużej grającym Terranem był: @Dembski (10), gratulacje

Już wiecie kogo pytać o build ordery do swojej rasy ;)

-10 rund turnieju udało rozegrać się w 11 tygodni i 3 dni - licząc tydzień na rundę, obyło się praktycznie bez opóźnień! Szakunec

-Drabinka turnieju

-Drabinka poprzedniej edycji

-Bardzo szczegółowa historia turnieju - tag #sc2turniej i początek turnieju, raczej nic ciekawego ;)

-Mecze komentował dla nas @SctSC!, można mu podziękować subskrypcją, zlajkowaniem, followem tu i tam, o ile jeszcze tego nie zrobiliście ;)

Dzięki wszystkim za udział! GG WP

[ #sc2 ] [ #sc2turniej ] [ #tylewygrac ] [ #gry ] [ #ggwp ] [ @Chudy_ [*] ]
E.....h - WYKOP CUP 2 w SC2

Rozstrzygnięcie drugiego turnieju wykopowego w StarCraft...

źródło: comment_bAaS33uY71KKPgtj90JxcVqMM6nFLo2g.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@zen274: teraz pałeczka idzie dalej, ale i tak wypadałoby trochę odczekać z następnym turniejem ;)

(Może do następnego dodatku, żeby na każdy przypadał jeden turniej?)


Tak czy owak, dzięki za
  • Odpowiedz
@Elethynh: A wszyscy zawsze mówią że Dembski gra dropy ;D Skądś się to wzięło. Nawet Nerchio pierwsze zdanie jakie do mnie powiedział osobiście to "Słyszałem że będziesz grał na mnie mass dropy" :D
  • Odpowiedz
@dembski: te nasze mecze to w ogóle festiwal jakichś dzikich błędów, pod względem mechaniki graliśmy lepiej w półfinale :D

(u mnie jakieś straty mutów, brak upów w czas, w ogóle zero przygotowania na Twoje timingi, które WIEDZIAŁEM, że wchodzą w 10-11

NON STOP traciłem na minach mnóstwo wojska, a normalnie to wykorzystuje miny jak chce, u Ciebie z kolei upy na mecha, przy samych minach, overstimy na marinach dobiegających, cuda i dziwy się u nas działy
  • Odpowiedz
@Elethynh: jakbym nie zobaczył haczerki to gg roachami byś mi zrobił ;D Ja się dzisiaj dowiedziałem, że miny nie dostają żadnego dmg z upów, ale tak czy inaczej zawsze bym robił atak do mecha bo ostatecznie kiedyś w planach jest switch w sky terrana, ale jakoś nigdy do niego nie doszedłem (w ostatniej grze wyszedłeś jak budowałem 4 starporty :D)

A jeżeli chodzi o mechanikę to nie ukrywam że 3
  • Odpowiedz
@dembski: Z ciekawości zajrzałem, ale praktycznie ten sam build grasz, więc się przygotowywałem w ciemno na 11 minuta 1/1 stim push.

No i się przeliczyłem w 4 mapach :D

A w swoich gierkach na boty specjalnie wyłączyłem BO! :D

BTW. Odblokuj PMki! :D
  • Odpowiedz