Wpis z mikrobloga

@MobileVikingsPL przeglądam oferty :) jak narazie albo Wy, lajt mobile albo orange bo mamy w domu ich usługi i też ciekaw jestem co mogą zaproponować. Btw. Jak u Was z zasięgiem? To raczej pytanie do użytkowników :P bo Play ma źle opinie (,)
@Kristof90:

Wbijaj do załogi!
Wszystko jest super życie z Vikingami staje się przyjemniejsze!

Z zasięgiem nigdy nie miałem problemu.

@MobileVikingsPL Dacie coś dla nowego vikinga jak szepnie słowo że wchodzi do mnie do załogi?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kristof90: co byś powiedział jak za przeniesienie numeru i moje polecenie dostaniesz taki miesiąc testowy żebyś mógł dobrze rozsiąść się na pokładzie i wszystko sobie sprawdzić?

@MobileVikingsPL Chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kristof90: powiem Ci, mieszkam na wsi, mam od 20 lat ciągły problem zasiegowy u największego operatora w Polsce. W tym roku wioska obok dorobiła się btsa Pleja. Widzę jego światełko wieczorem. Od razu zrezygnowałem z badziejowatego abonamentu u starego operatora i zostałem Wikingiem. Nie żałuję ani minuty, mam zasięg teraz nawet siedząc na kibelku rano.

Już nie muszę latać po chacie i szukać zasięgu.

A jak to wygląda w innych miejscach?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kristof90: u mnie też zero problemów. Mam dwie simki w telefonie bo Orange mi dorzuciło do światłowodu więc powiedzmy że zrobiłem sobie służbowy i tak na orange to jest jakaś patologia co się dzieje i z netem i jakością rozmów :d

Go vikings
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kristof90: ja na zasięg nie narzekam, w mieście elegancki, na wsi zależy od nadajnika, zasięg zawsze jest, ale Internet czasami może zwolnić, ale wiadomo - jak to na wsi, ogółem git

@MobileVikingsPL no ładnie ładnie robić sobie reklamę z pomocą użytkowników, dostanę jakiś procent? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kiv: @TeflonDon: @jalop: @StaraSzopa: @mjeziersky: @iErdo: @Wyrewolwerowanyrewolwer: Pięknie dziękujemy za Wasze prędkie opinie!

no ładnie ładnie robić sobie reklamę z pomocą użytkowników, dostanę jakiś procent? ( ͡ ͜ʖ ͡)

@iErdo: Naszą najlepszą reklamą jesteście Wy! I stukrotnie wolimy Was od zatrudniania jakieś gwiazdki telenowel, by nie wiedząc nic o nas, uśmiechała się z billboardów z logo Mobile Vikings. (
@MobileVikingsPL: Ok, dzięki za info :P co do środków to mało bo 30 zł dlatego nawet nie miałem zamiaru jakoś o to walczyć - po prostu pytałem ale sms charytatywnego można wysłać :)

Po obiedzie sprawdzę to orange i dam znać, nie wiem czy dziś ale trzeba się ewakuować powoli z #tmobile skoro wg. nich nic się nie dzieje a rozmowa z działem technicznym 2,50 zł/min ehm ( ͡° ͜
@Kristof90: ja ostatnio wyłączyłem roaming lokalny i jak na razie nie mam problemów z zasięgiem poza miejscami gdzie nadajników nie ma, ale wtedy jest problem niezależnie od operatora. Transfery niestety czasem mogą być niskie ale są i >100 mb/s. Za takie pieniądze polecam, zresztą nie ma umowy więc grzech nie spróbować. Z minusów jak dla mnie brak VoLTE oraz WifiCaling. No i jakby był eSIM na drugą kartę z tym samym