Wpis z mikrobloga

Nie pozdrawiam wegan którzy poprzez swoje przekonania zmusili stacje krwiodawstwa w Szczecinie do zmiany w bufecie. Teraz zamiast porządnej buły z szyneczka, sałata i innymi dobrociami trzeba się zadowolić jakimś ciastkiem z Belvity, bo jakiś Alanek z Julką brzydzili się zjeść porządne śniadanko. (°° Info, że to przez wegan, wiem od tamtejszych pielęgniarek. Zepsuliście ostatnie porządne krwiodawstwo. () #weganizm #krwiodawstwo #szczecin
  • 117
Info, że to przez wegan, wiem od tamtejszych pielęgniarek. Zepsuliście ostatnie porządne krwiodawstwo. ()


@whocaresaboutlogin: Coś mi się jednak wydaje że to przez geniuszy którzy szli na jajka z bekonem przed oddaniem, a potem im się z oddanej krwi oddzielał smalec (Tak, tak to działa. Po tłustym śniadaniu spora część oddanej krwi to taki białawy tłuszcz)
wwganie niszczą wszystko co dobre i chwalebne


@ImInLoveWithTheCoco tak tak, a przy okazji w znacznym stopniu przyczyniają się do ratowania ziemi przed ekologiczną katastrofą.

@whocaresaboutlogin dodaj jeszcz, że ta szyneczka to była od rolnika, który trzymał jedną świnke i o nią dbał cełe życie, a potem z żalem ja przerobił na mięsko, a nie k... z masowej hodowli #!$%@? antybiotykami i trzy razy myta z gówna co je porosło, albo po prostu