Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanko. Niedawno kupiłem części komputerowe a ziomek mojego brata to wszystko poskładał. Wrzucił tam do tego windowsa 10. Zauważałem że ostatnio robiła się aktualizacja systemu i zdziwiło mnie to bo myślałem że Windows nie jest oryginalny i nie będzie aktualizacji. Chyba że na piratach też są aktualizacje? Czy da się jakoś je zablokować? Ewentualnie czy jeśli to jest pirat to czy aktualizacje mogą mi narobić przypalu czy raczej mogę być spokojny? Dopiero za miesiąc będę mógł kupić Windowsa bo teraz brak kasy więc chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda na ten moment?

#windows10 #windows #komputery
  • 1
@ramzes1120 Rok 2020 a ludzie dalej obawiają się piratów, fascynujące ( )

Spokojnie Mirku, nic ci nie będzie. Na piratach robią się aktualizacje tak samo jak na oryginałach. Zamiast kupować windowsa za ~500zł (bo klucze na allegro za jedno- lub dwucyfrowe kwoty niczym się od pirata nie różnią, a płacisz tylko jakiemuś Januszowi, gwoli uświadomienia) to aktywuj sobie KSMPico czy innym aktywatorem z basewin.pl

Czy aktualnie masz
XkemotX - @ramzes1120 Rok 2020 a ludzie dalej obawiają się piratów, fascynujące (✌ ゚ ...

źródło: comment_HFC6wuKQTbGZWeucwF6JDYBgONLotaYU.jpg

Pobierz