Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Poświęciłem cały wieczór, po to, aby rano sprawdzić w sklepie czy działa blokada rfid. Potwierdzam - działa. Z zewnątrz brązowa, w środku jasnobrązowa skora, a pomiędzy nimi folia zabezpieczająca karty płatnicze. Zmieści spokojnie 4 karty i banknoty. Płaski i minimalistyczny.
#tworczoscwlasna #leatherworking #modameska #handmade #portfel #skora #tomekszyje #sprzedam #diy #minimalizm
taki_tomek - Cześć Mirki. Poświęciłem cały wieczór, po to, aby rano sprawdzić w sklep...

źródło: comment_M1qalPpFXsuw92XnMoG2Z9zgmtDSwK5e.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
Od wewnątrz jest przyklejony druga skóra.
Z mizdrą nic nie robiłem, a co do krawędzi to guma i ręczne podpalanie, a na koniec farba do krawędzi i znowu szlifowanie
  • Odpowiedz
  • 0
@junx jak masz blokadę na karcie to spoko, ale jak nie masz takiej blokady, to jakby nie było "złodziej" moze zabrac Ci parę groszy. No chyba że pisze coś nie tak...
  • Odpowiedz
  • 4
@taki_tomek: piszesz dobrze zasadniczo ale to takie Urban legend z tym że ktoś ci w autobusie kartę na 50zl skasuje. Niebezpiecznik fajny podcast o tym nagrał polecam.
  • Odpowiedz
Dzięki. Człowiek cały czas się uczy. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele osób pytało o portfele właśnie z taką blokadą. Jest zapotrzebowanie, to się robi :)


@taki_tomek: zgadzam się w pełni z Tym co napisałeś ;)
  • Odpowiedz