Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jakie macie wytyczne na swoich ŚP/ŚPD? Pytam bo np. mając Kante na ŚPD z wytycznymi zostawaj z tyłu to przy kontrze rywala, Francuz w ogóle nie biegnie sprintem by gonić rywala, wręcz truchta, zero automatycznego powrotu.
Czy to wynika z ustawienia obrony Pressing po stracie piłki? Czy może nie jest zbyt głęboko ustawiona?
A może patch to zmienił i każdy tak ma, choć wydaje mi się, że rywale jakiś lepiej sobie radzą?
#fut
  • 12
@chim3ra: nie wiem od czego to zalezy, u mnie jest duża luka między obroncami i defensywnym pomocnikiem mimo wytycznych zostawaj z tyłu, i nie utrudnia życia przecinikwi tylko sobie truchta lub stoi w miejscu
@chim3ra: panie to jeszcze UJ. Przy obrońcach mam zostawaj z tyłu a SO zapierd.. do samego pola karnego rywala. Wcześniej tak nie było miałem wszystko ustawione tak idealnie że, nie zostawiałem rywalowi na 12 metrze ani milimetra po patchu to autostrada dla rywala. Pobawiłem się przed lw którą grałem ostatnio i tylko przy 4.1.2.1.2 ta zwykła jest porównywalnie co było kiedyś. Przy innych taktykach to mi się tak obrona rozjeżdża że
@chim3ra ja mam cofaj się między obrońców i w zasadzie to działa, ale kosztem pomocy w ofensywie, w sensie dalej niż do połowy nie idzie z akcją. No ale ja go potrzebuje z tyłu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chim3ra: również to zauwazylem jakis czas temu. Na tyle mnie to zainteresowalo, ze zaczalem obserwować powrot moich spd do obrony. Wnioski? Jezeli sam nie zlapiesz spd i nie zaczniesz nim biec do obrony, to on bedzie sobie truchtał i zatrzyma sie metr, dwa metry od pola karnego (co przy tendencji graczy do biegania skrzydlem do linii koncowej i wrzucania pilki prowadzi do pustego pola karnego).
Cos z tym jest mocno nie
@kemilk: Czyli już kilka osób potwierdziło moje spostrzeżenia - definitywnie coś jest z tym nie tak. Jak dołoży się do tego fatalne przełączanie między zawodnikami to czasem strata gola jest nieunikniona.