Wpis z mikrobloga

Jestem nowym posiadaczem #ps3 i mam parę pytań:

Gdzie kupie najtaniej gry?

Skąd bierzecie info o promocjach?

Polećcie mi jakąś tanią dobrą grę, której nie ma na PC.

Gdzie jest coś takiego jak "dodaj/usuń programy" jak na windowsie, gdzie mogę sprawdzić co jest zainstalowane i ile miejsca zajmuje. #playstation3 #konsole
  • 12
@janek-cyjanek: Na promocje polecam lowcygier.pl oraz ustawić sobie Allegro w ten sposób, by wyświetlało aukcje gier na PS3 wystawione w ciągu ostatniej godziny i dodać do zakładek - nie masz pojęcia, ile gier dzięki temu wyłapałem w obłędnych cenach, ale potrzeba do tego szczęścia.

A z tych, których nie ma na PC: inFamous, Little Big Planet.
@janek-cyjanek:

1. Allegro albo komisy typu wymień/sprzedaj. Ale i tak PS+ for teh win.

2. Info o promocjach ps3site albo facebook Playstation Polska

3. InFamous/WET jeżeli lubisz tarantinowskie klimaty/ Lolipop Chainsaw - Aktualnie przechodzę 50 zł nówka w mediamarkt i warto jeżeli lubisz slashery ktore są zdrowo #!$%@?/ Resistance 1,2,3

4. Tego sam nie wiem ale wystarczy wcisnąć trójkąt na zainstalowanej grze i informacje czy coś takiego wtedy wiesz ile dana
@janek-cyjanek: Keye albo promocje na samej konsoli. Z tego co wiem zdarzają się one pod koniec roku 150 zł na rok. Ale najlepszą promocją jest znalezienie sobie kumpla z ps3 i kupowanie na pół 84.50 za rok to magiczna liczba za tyle gier :D
@janek-cyjanek:

1. allegro lub gametrade.pl (mają tam forum do wspólnych zakupów polegających na kupowaniu czegoś w dwie osoby i płaceniu połowy ceny - co tez tyczy się Twojego pytania o ps+)

2. głównie nie szukam promocji, bo wszystkie gry jakie chciałem mieć już posiadam, a backlog z ps+ już i tak rośnie w duużym tempie

3. inFamous, God of War, Uncharted, Red Dead Redemption, Heavy Rain - swoją drogą szkoda, że