Wpis z mikrobloga

Beka mirasy. Kupiłem dzisiaj iphone xs, bo byłem wkurzony na swojego samsunga s9+, którego de facto kupiłem 6msc temu..., byłem wkurzony, bo na lte max bateria działała 3-3,5h, mówię kupię sobie iphone, bo bateria ekosystem niby taki supertruper, energooszczedny i w ogóle. Włączam LTE, przeleciała jedna piosenka na YT - jasność ekranu na 1/4 podświetlone, głos 3/4 i po jednej piosence nie ma 2% baterii..., to na S9+ na dolby atmos 1% leciał na 1 piosenkę i ja myślałem, że to jest źle... To tak powinno być? To tak właśnie wygląda ta super bateria na iphonie. Ile SOTu na LTE wytrzymują wam te wasze XS?

#iphone #ios #iphonexs
  • 10
  • Odpowiedz
@ks2m: no dobra, ale zakładałem, że ten XS będzie miał chociaż te 2h więcej sotu na izi, bo ekosystem bez dodatków i w ogóle, ale się chyba rozczaruję, chyba zrozumiem dlaczego nazywają SRAJFONEM. Na jaki relany SOT można na LTE liczyć? Orientacyjnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@super0n: czasy pracy baterii sprawdza się w teście na stronie gsmarena. Tak na przyszłość. Iphone xs w teście ma 72 godziny. To bardzo słabo. Przyzwoite po 100 h, świetne 120,130
  • Odpowiedz
  • 0
Ech mirasy. Chyba będzie się trzeba z tym rozstać, chociaż całkiem przyjemny telefon. ;/ no i jeszcze na lte się grzeje jak #!$%@? z tyłu.
  • Odpowiedz
  • 1
@amenpacierzuu: Bateria leci, ja nie lubię ips, bo tam nie ma idealnej czerni, ale 11 maja lepsza baterie podobno, więc weź sobie 11, zamiast xs, bo ja na razie korzystam, ale bateria leci chyba gorzej niż na s9+, chociaż wszystkie testy na yt pokazują, ze iPhone dłużej wytrzymuje, niewiem jak oni to robią, ze telefony nawet na wifi im wytrzymują po 6-7h, gdybym ja to robił to podejrzewam, ze bateria po
  • Odpowiedz