Wpis z mikrobloga

Urlop w wieku 20 lat: wyścig autostopowy do Chorwacji, PolskiBus do Rygi, couchsurfing w UK na podłodze z trzema innymi biedapodróżnikami

Urlop w wieku 25 lat: Beskid Niski, wyszywanie, powtórki sanatorium miłości na VOD, zapłaciłam nawet żeby mnie tu karmili zamiast żywić się turystyczną i dżemem z maminej piwnicy

Szykujcie śmieciarkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#podroze #feels #przemyslenia #rozowepaski
Pobierz S.....n - Urlop w wieku 20 lat: wyścig autostopowy do Chorwacji, PolskiBus do Rygi, c...
źródło: comment_S0NYszCDY6tBTn1b7IQG9Qg4BF4OWROL.jpg
  • 22
Urlop w wieku 20 lat: wyścig autostopowy do Chorwacji, PolskiBus do Rygi, couchsurfing w UK na podłodze z trzema innymi biedapodróżnikami

Urlop w wieku 25 lat: Beskid Niski, wyszywanie, powtórki sanatorium miłości na VOD, zapłaciłam nawet żeby mnie tu karmili zamiast żywić się turystyczną i dżemem z maminej piwnicy


@Snuffkin: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Snuffkin: Chyba sobie zarty stroisz.
20 lat: Wyjazd na melanz na dzialke do kumpla, siedzenie w domu przy komputrze, wyjscie na boisko z kumplami.
29 lat: 3 tygodnie autostopem z namiotem po Bałkanach, spanie na plazy na lezaku, w namiocie lub na stacji benzynowej, przybijanie piatki uchodzcom w Bosni przy granicy chorwackiej, jazda karetka na sygnale przez 200km, wloczenie sie kilometrami po najpiekniejszych zakatkach poludnioewej Europy, 7 krajow zaliczonych, 100+ osob