Wpis z mikrobloga

@SalsaDeAmigo: Po co skoro w nic nie gram, jedynie Forze od czasu do czasu i pewnie niedługo się wezmę za Sekiro. Większość co było warte uwagi typu Metro, GTA, Wiedźmin itp już dawno przeszedłem na PC a gówna typu symulator kozy mnie nie interesują.
@Griffith: Oj wybacz wytrawny znawco gier wideo, że cie uraziłem i szkoda mi czasu na #!$%@? gry. Jednemu będzie się podobał symulator srania a drugiemu walenia konia a trzeciemu ani to ani to mimo, że potrafi i to i to.
@EpicElliot: Nie wiem o czym ty #!$%@?. Zagrałeś w garstkę najgłośniejszych tytułów i to tyle. Ty w ogóle czerpałeś przyjemność z tych gier? Lubisz grać? Nie wygląda mi na to, a nazywasz szrotem coś, czego nawet nie odpaliłeś, bo pewnie graficzka nie pasuje. Typowy seba, fifka i kol of djuti.
@Griffith: Ja też nie wiem co ty #!$%@? typie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grałem w Factorio, My Summer Car, Hotline Miami, Frostpunk, RimWorld, Rust i wiele innych zajebistych gier. A co do fify i coda to ostatnio grałem chyba 15 lat temu więc nara spermiarzu bo nie chce mi sie z toba dyskutować.