Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 523
@KFD_pl: Oho Janusz już się #!$%@?ł XD Weź lepiej się nie odzywaj bo robisz z siebie idiotę i coraz bardziej się pogrążacie XDDDD

  • Odpowiedz
@KFD_pl: Jakoś nie wierzę że się nikt nie zastanawiał:) w każdym miejscu pracy,spotkania znajdzie się osoba co ma Smarta i zna jego dobrodziejstwa. Jest to bardzo dobrze promowana oferta która się opłaca. Ale jak się nie zastawiacie to odpowiem abyście zrozumieli "ja #!$%@?" :)
  • Odpowiedz
@skeeto666: Ja #!$%@?, ale niektórym od cebulernia miesza się w głowie. Na tym produkcie cały czas cena śmiga między 36-42 zł w zależności od wersji i promocji. Smart nie ma nic z tym wspólnego, a produkt jest u nas od 2013 r., czyli na długo przed programem Allegro. Często dajemy np. 1-2 grosze poniżej pełnej kwoty.

@noelus ha tfu na takich januszy klientów, którzy wszędzie widzą januszy wśród sprzedawców.

@Neaopoliti dzięki
  • Odpowiedz
@KFD_pl: Regulamin się zmienia i za Smarta również Wy jako Sprzedający będziecie płacić:) partycypować w kosztach,tak tak :) Coś czuje że to za dużo dla Was i chyba znikniecie z allegro :(
  • Odpowiedz
W jakim celu? Już samo sprzedawanie tego produktu za 39.98 JEST JANUSZOWANIEM

i tak, wszystkie markety i sklepy w polsce, które mają takie końcówki z dupy to też janusze, wszyscy wiemy, że to sztuczne "optyczne" obniżanie ceny, no bo z przodu już jest 3 a nie 4 więc mózg odbierze to inaczej.


@levvvy: właśnie marketing warty miliardy nazwałeś januszowaniem xd
  • Odpowiedz
@MichalQ20: Napisałem o celowych manewrach a nie zwykłych zwrotach, ale do tej pory się u nas to nie zdarzyło. Jeśli były zwroty to całości zamówienia. To dość specyficzna branża.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, ale niektórym od cebulernia miesza się w głowie

ha tfu na takich januszy klientów


Tymczasem:

wystarczyło o tym napisać, ale normalnie


@KFD_pl: wy to serio macie jakiś gwóźdź wbity w mózg xD Życzę gorących
  • Odpowiedz
@skeeto666: @KFD_pl: założę się, że kontem na wykopie zarządza jakiś patus (współwłaściciel), żeby zaoszczędzić kasę. Później takie są tego efekty, bo wychodzi buractwo xD
  • Odpowiedz