Wpis z mikrobloga

Szukam osób, które kiedykolwiek podjęły współpracę z firmą Milo Net Media we #wroclaw ale też w #krakow lub #lodz jako Tajemniczy Klient / Ankieter i nie otrzymały wynagrodzenia

W przyszłym tygodniu zamierzam dojechać tą pseudo firmę a im więcej osób oszukanych uda mi się zebrać tym lepiej, poleci pozew zbiorowy. Jeśli ktoś zna osobiście osobę która wykonywała zlecenia dla tej firmy to również proszę o kontakt

Chyba że jakiś Mireczek ma pomysł jak odzyskać wypracowane pieniądze skoro firma na maile nie odpowiada, numery telefonów usunęła a biuro jest zamknięte?

Proszę o kilka plusików, może więcej osób zobaczy

#oszukujo
  • 23
  • Odpowiedz
@rskk: oczywiście, umowa o dzieło ale wygląda to tak że obowiązywała ona tylko mnie bo firma nie dotrzymuje niczego co w umowie jest zawarte, poczynając od zwlekania z wypłatą już prawie 3 miesiące
  • Odpowiedz
@lsentoR: #krakow mam ten sam problem od kilku miesięcy. Byłam u radcy prawnego w punkcie darmowej porady prawnej i radziła zgłosić na Policję, ale ci zgłoszenia nie przyjęli niestety, także również szukam osób oszukanych przez Milo-net media i może coś się uda zdziałać w większym gronie
  • Odpowiedz
@czarnykot19: napisz mi proszę maila na milo.oszustwo@op.pl, z datą podpisania umowy i miastem

W przyszłym tygodniu wybieram się na policję i zbieram informacje ilu jest poszkodowanych
  • Odpowiedz