Wpis z mikrobloga

@grappas: Steve jak zawsze dobra robota, wytłumaczył co faktycznie się działo.

Koniec końców to lepiej że tak zrobili niż by mieli DOA wypuścić, natomiast komunikacja z AiB kuleje dość mocno.
  • Odpowiedz
@Amasugiru: No ale jak nvidia, by tak odwaliła, że nagle dają bios +10% to wszystkim, by zwieracze puściły. To co AMD #!$%@?ło jest śmieszne. No ale czego się spodziewać po tej dywizji, która sterowników do własnych kart nie umie wypuścić.
  • Odpowiedz
@Glewon: Nvidia raczej nie ma okazji znaleźć się w takiej sytuacji, czyli groźba DOA produktu bez możliwości obniżenia ceny, bo marże są jakie są.

Bo w zasadzie obniżenie ceny by załatwiło sprawę bezboleśnie.
  • Odpowiedz
Steve jak zawsze dobra robota, wytłumaczył co faktycznie się działo.

Koniec końców to lepiej że tak zrobili niż by mieli DOA wypuścić, natomiast komunikacja z AiB kuleje dość mocno.


@Amasugiru: ale jak to #!$%@?, przecież wgrywanie BIOSA na karty to palec w dupie, przecież wgrywasz codziennie 50x wiec jak mogą pseudo specjaliści (steve, linus - już odsubskrybowani) w necie pisać że niesie to ze sobą dość spore ryzyko i że można
  • Odpowiedz
@Shewie: Przecież jest proste, ale większość użytkowników komputera nie ma zamiaru się z tym bawić. #!$%@?łeś się do neutralnego komentarza XDDD

Tobie się wydaje, że ja zachwalam AMD za to, co robi. Nie, tak to nie powinno wyglądać, ale rozdmuchałeś to do afery jakby to miało pogrążyć całą markę.

Twój fanboizm jest już tak przewrażliwiony że cokolwiek neutralnego to jest atak na ciebie, nvidie i obrona AMD.

Znajdź sobie zajęcie jakieś.
  • Odpowiedz
@Amasugiru: Fanboizm polega na tym że ktoś wywyższa jedną markę ponad drugą, a ja tego nie robię, ja konsekwentnie biję bekę z statnistów AMD którzy rysują clownowy uśmiech na twarzy od ucha do ucha bo ich sztuczny uśmiech nie potrafi tego zrekompensować.

Tym bardziej kiedy wczesne raporty znajdują swoje potwierdzenie potem i rozmowa z AMD'owcami typu

Daj źródła, daj dowody, daj źródła.

-dajesz źródło.

#!$%@? to źródło, to żadni eksperci.

rynek
Shewie - @Amasugiru: Fanboizm polega na tym że ktoś wywyższa jedną markę ponad drugą,...

źródło: comment_ytqfiKPUyvdE7v3GgDfKBcIfRVTBFBJq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz