Wpis z mikrobloga

@volodia: no cóż, zgadując, że chodzi jednak o to drugie - nie ma w Posce antysemityzmu, jest za to antybolszewizm i antylewicowizm. Najlepszym dowodem jest choćby praca Wildsteina w TVPis, spory są o narrację, nie o narodowość, mało kogo obchodzi, że bolszewicy byli Żydami, nie lubi się w Polsce po prostu bolszewików. Spór jest o ideologię, a nie narodowość/przynależność etniczną. Dlaczego więc lewica ciągle używa tej karty można by zapytać. Dlatego
genesis2303 - @volodia: no cóż, zgadując, że chodzi jednak o to drugie - nie ma w Pos...

źródło: comment_q4PEwPjNkC3D45LuYbztbKMAcVvsILQb.jpg

Pobierz
@genesis2303: Ale bredzisz. Nie mam zamiaru się spierać ilu antysemitów jest w Polsce ale opowiadasz pijarowe kłamstwa biedaumysłowej prawicy. Międlar kolportujący głupoty o "talmudycznej nienawiści" (?) która rzekomo zatruwa Polskę na pewno ma na myśli jakichś komunistów o któych bredzisz. Antysemityzm tutaj jak i gdzie indziej polega na przypisywaniu negatywnych cech temu "obcemu" - jak komunista, to w rozumieniu biedaków umysłowych od razu Żyd. Wydawane są ciągle takie rzygi, łączące podsycanie
Międlar kolportujący głupoty o "talmudycznej nienawiści" (?) która rzekomo zatruwa Polskę na pewno ma na myśli jakichś komunistów o któych bredzisz


@Nadwirus: nigdy nie słuchałem Międlara, nigdy też nie był dla mnie autorytetem. Piąte przez dziesiąte kojarzę, że miał jakieś wystąpienie na MN, a potem go zamknęli, nawet nie wiem, czy w końcu wypuścili. Mogę się odnosić do konkretnych cytatów i zgadzać z nimi lub nie.

. Antysemityzm tutaj jak i
@genesis2303:

nigdy nie słuchałem Międlara


A gówno mnie to obchodzi, przecież wspomniałem o nim nie w kontekście Ciebie personalnie, tylko omawianych zjawisk. Cytat podałem, wygoogluj sobie to i film znajdziesz. To nie jest tak że jest jedną osobą - przemawia/ł do jakiegoś tam tłumu, urządził sobie nacjoideologiczny agitacyjny rytuał "równych i równiejszych" w kościele (wprost sprzeniewierzając się treściom głoszonym przez KK którego niby był kapłanem), ma jakichś zwolenników dających upust swoim
A gówno mnie to obchodzi, przecież wspomniałem o nim nie w kontekście Ciebie personalnie, tylko omawianych zjawisk. Cytat podałem, wygoogluj sobie to i film znajdziesz. To nie jest tak że jest jedną osobą - przemawia/ł do jakiegoś tam tłumu, urządził sobie nacjoideologiczny agitacyjny rytuał "równych i równiejszych" w kościele (wprost sprzeniewierzając się treściom głoszonym przez KK którego niby był kapłanem), ma jakichś zwolenników dających upust swoim fantazjom w internecie.


@Nadwirus: czyli
czyli twierdzisz, że w PL jest antysemityzm, bo jakiś zbuntowany niszowy kapłan ma kilku zwolenników?


@genesis2303: Równie dobrze każdy przedstawiony ci przykład możesz nazwać niszowym i odejść w głupawym zadowoleniu. I to Ty twierdzisz:

nie ma w Posce antysemityzmu


XD czyli bredzisz jak potłuczony, quod erat demonstrandum. Ja od początku stwierdziłem, że nie mam zamiaru się sprzeczać jak szerokie jest to zjawisko, tylko że w ogóle istnieje i daje się zauważyć.