Wpis z mikrobloga

  • 262
Wiem że nocna ale poważna rozkmina ok
Poważna
Zastanawiam się czy te wszystkie osoby pro-life, będące za zakazem aborcji w jakimkolwiek przypadku myślą o tym, że to im może się zdarzyć. Że to ich żona/córka/siostra/mama może zostać zgwałcona przez jakiegos wariata idąc wieczorem do domu. Ja jestem za całkowitą legalizacją aborcji, niemniej jednak jestem w stanie zrozumieć osoby dla których aborcja na życzenie nie powinna być legalna. Rozumiem to. Ale co do #!$%@? kiedy prawakowi żona ma urodzic dziecko gwałciciela. Z uśmiechem na ustach będzie je wychowywał i patrzył na cierpienie żony? Już to widzę. Nie wierzę, po prostu nie wierzę że takie rzeczy się zdarzają. W przypadku całkowitego zakazu takie osoby byłyby pierwsze do wycieczki na Słowację, oczywiście pocichutku
  • 78
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Ziomeczku ciąża z gwałtu jest rzadszym zdarzeniem niż przegryw wychodzący z piwnicy, podzielam twój pogląd co to tematu, ale ten argument to xd, co do ich „myślenia” to zawsze jest tak, że na zewnątrz wielcy przeciwnicy słowa na A ale jeżeli ich to spotka to wycieczka na Słowację czy do Czech gwarantowana
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Ehh o tych gwałtach to takie głupie jest :p
Po 1. Gwałty mają dość marginalny udział w przestępstwach :p A ta wrzutka o gwałtach sugeruje jakoby były one tak samo powszechne jak katar
( ͡° ʖ̯ ͡°)
2. Jeśli ktoś mnie zgwałci to myślę że najpóźniej po kilku godzinach wezmę tabletkę dzień po :p Chyba wzięcie takiej tabletki jeszcze nie jest aborcja, tak ?

Lepszym przykładem byłoby jakbyś napisałaś o urodzeniu chorego dziecka które nigdy nie będzie zdrowe i szczęśliwe przez stopień swojej choroby (ogromne deformacje, brak jakiejś
  • Odpowiedz
via Android
  • 18
@Kotniepies ciąże z gwałtów nie zdarzają się często, co nie oznacza że nie zdarzają się w ogóle. W sumie co do tabletki dzień po to sama nie wiem jak sytuacja w pl wygląda. No i oczywiście trzeba zapłacić, niestety nie każdy ma stówę na boku, szczególnie nieletnie.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: przesadzasz :p 100 zł to nie majątek :p zawsze można telefon oddać do lombardu, iść na jagody. Przecież nie ma takiej biedy w kraju :p

No i o ile takie sytuacje można jeszcze zrozumieć, to ludzi którzy mają np po 25 lat i im się trafi wpadk, która chcą abortować to okey. Niech sobie abortuja, ale przy okazji ja bym ich jeszcze poddał przymusowej sterylizacji :d Nie wierzę że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szzzzzz: tak, jak prolajfer mam tego świadomość. Nie wiem, jaką podjęlibyśmy decyzję, ale najpewniej nie byłaby to aborcja. Są przecież okna życia. Warto też pamiętać o tym, że jeśli ciąża zagraża życiu matki, to tym bardziej logiczne jest po prostu jej usunięcie, niż trzymanie na siłę, bo być może coś z tego będzie. Co do ciąż z gwałtów, to są jakieś rzadkie przypadki i tutaj reż przecież takie dziecko można
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Bo to głównie ludzie, którzy nie potrafią postawić siebie na cudzym miejscu. Ewentualnie tacy, którym religia tak głęboko zryła mózg, że uwierzą we wszystko co mówią jej zwolennicy. Głównie są to też ludzie, którzy pptrafią nawet zrezygnować z medycznej pomocy bo uważają np. że sama modlitwa ich uzdrowi albo rozwiąże wszystkie problemy. I kiedy dotknie ich taka sytuacja albo nagle stają się hipokrytami i zmieniają swoje podejście o 180
  • Odpowiedz