Wpis z mikrobloga

Jest ktoś ogarniający metodę stick and pole, hand poke? Uprzedzając wpisy o bieda tatuażu, stać mnie na normalny i mam kilka. Po prostu oglądałem program o rdzennych indianach, którzy w czasie inicjacji robili dla młodego mężczyzny tatuaż uderzając małym młoteczkiem w igłę przymocowaną do drewnianej raczki i jednym słowem sam chciałbym spróbować to zrobić.
#tatuaze #tattoo #tatuaz
  • 2
  • Odpowiedz
@ayebactowszystko nie poleca się robić samemu tatuaży, chyba że możesz zapewnić sterylność otoczenia i przyrządów. Ale jeśli chcesz serio coś takiego spróbować, to żebyś nie robił tego pierwszą lepszą igłą i tuszem, tylko żebyś kupił je profesjonalne. No i najpierw lepiej spróbować na czymś innym, a to banan, sztuczna skóra lub skóra świni, żebyś zobaczył jak najlepiej wbijać, itp, itd, a nie od razu na sobie, bo możesz wbić za płytko
  • Odpowiedz
@ayebactowszystko: sama zaczynałam od hand poke. Jak masz odpowiednie igły i sterylne zaplecze do zrobienia sobie tatuażu to spoko. Kup sobie zestaw startowy do tatuażu tam będziesz mieć wszystko co potrzebne. Jak coś to pisz na priv to mogę pomóc i odpowiedzieć na jakieś Twoje pytania. Sama siedzę w tym od 7 lat więc jakąś tam wiedzę i doświadczenie już mam
  • Odpowiedz