Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 491
Jak widzę gdy ktoś używa określenia/mema "ok boomer'" to z automatu wiem, że mam doczynienie z mentalnym podczłowiekiem i kretynem.

Taka prawda.
  • 54
  • Odpowiedz
@Stefancveluszko: @Szamotowy_Marian: @Czarzy: @Meitantiev: @Logan00: Najgorsze jest to, że to odnosi się do amerykańskiego pokolenia powojennego baby boomers, za których młodości gospodarka rozwijała się bardzo szybko i mieli wszystko praktycznie bez wysiłku- o co mają pretensje dzisiaj młodzi ludziew USA, bo oni tego nie mają tak łatwo. Do Polski to się nie odnosi w ogóle, bo pokolenie z lat 1956+ zastanawiało się skąd skombinować mięso i nowe
  • Odpowiedz
@djtartini1 tu już nawet nie chodzi o to że mają pretensje młodzi, to jest po prostu odpowiedź na to jak właśnie ci starzy co mieli wszystko prawie za darmo mówią, że teraz młodzi są leniwi i dlatego nic nie mają jakby oni byli pracusiami xd ok boomer to odpowiedź na właśnie takie bzdety, op ma ból dupy o 2 słowa xd
  • Odpowiedz
@Meitantiev równie dobrze pisanie "hatfu" na czacie jest oznaką takiego właśnie wieśniactwa i kretynizmu. No ale co odpisać innego jakiemuś januszowi co marudzi na dzisiejsze czasy? To ja już wolę napisać ok boomer i elo xd, tak samo mojemu staremu odpowiadałem jak #!$%@?ł bzdury i chciał tylko i wyłącznie zmniejszyć moją wartość
  • Odpowiedz