Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 491
Jak widzę gdy ktoś używa określenia/mema "ok boomer'" to z automatu wiem, że mam doczynienie z mentalnym podczłowiekiem i kretynem.

Taka prawda.
  • 54
  • Odpowiedz
lat 1956+ zastanawiało się skąd skombinować mięso i nowe buty.


@djtartini1: Jednocześnie mieli za darmo od rządu rozwiązanie największego problemu współczesnych młodych ludzi, czyli mieszkanie. Nie mieli tak różowo jak w stanach, ale jak dla mnie "ok boomer" jest jak najbardziej adekwatne w przypadku gdy stary człowiek nie rozumie zmian społecznych i problemów współczesnych milenialsów i odnosi się do swoich czasów zupełnie nieadekwatnie i bez zrozumienia, że już tak nie
  • Odpowiedz
@Meitantiev: gówno a nie prawda, kreujesz sobie własny tępy świat w głowie w którym przez używanie zwrotu który ci nie pasuje jest się z miejsca kretynem, i jeszcze śmiesz obwieszczać to wszystkim że określasz to prawdą. W dupie sobie wsadź ten egocentryzm mentalny faszysto
  • Odpowiedz
@Meitantiev: najgorsze jest to, że takie ucięcie dyskusji zyskuje poklask, a często jest odpowiedzią na konkretne argumenty, których odpowiadający nie jest w stanie odeprzeć

coś jak "nie zesraj się", z automatu wygrywa dyskusję (i jednocześnie kończy ją w smutny sposób)
  • Odpowiedz
@dzek: no milenialsi wdawali sie w rozmowy i uzywali argumentow i #!$%@? to dawalo bo starzy ludzie i tak wiedzieli swoje, zoomerzy wymyslili ok boomer ktore jest idealne bo odpowiadajac tak pokazujesz drugiej osobie ze gada jak stary dziad i nie bedziesz tracic czasu na glupie rozmowy z kims kto nie zamierza zmienic punktu widzenia
  • Odpowiedz