Wpis z mikrobloga

@Kekistan: akurat fejk jest mniej kolizyjny niż te fitasy. Jeżeli da się nabić 1000km w tydzień to jest minimum 200 cukierków (myślę ze ~250 bo szybko wbija się excited) do Timburrow, Gibli czy Deino, 50 cukierków do legend + cukierki i stardust z jajek. Fejk se poleci złapie jedną setkę i tyle z tego ma xD. Timburra nie złapie, Gibli musiałby nałapać 40.
Jak ktoś tego używa to błagam, nie obrażajcie
@Barti1403: HAHA fejk mniej kolizyjny niż Fit As czy defit. No trzymajcie mnie bo nie wytrzymam XD Po pierwsze możesz łapać pokemony w dowolnym miejscu na świecie bez wychodzenia z domu. Po drugie możesz odwiedzać pokestopy/gymy bez wychodzenia z domu czyli dropić pokeballe i inne itemy. Po trzecie możesz zbijać dowolne gymy bez wychodzenia z domu, a co za tym idzie zdobywać coinsy. Po czwarte możesz raidować z domu wystarczy skomunikować
@wojcziii: Jak mieszkasz na wsi/w małym miasteczku to faktycznie mozesz czuć się gorszy. Ale jak grasz w większym mieście to nie wiem w czym masz problem. Grasz w grę która polega na chodzeniu więc jak nie masz do pokestopa 5km, ani jednego gymu na krzyż to po prostu idziesz, krecisz, raidujesz, wsadzasz się do gymow, dołączasz do lokalnej grupy. Nawet zimy normalnej nie mamy, temperatura ciągle na plusie więc nie mogę
@Barti1403:
Mieszkam w mieście gdzie na calym osiedlu, które jest chyba najbardziej zaludnione, bo to same blokowiska i są tutaj aż 3 pokestopy i 1 gym. Co nie zmienia faktu, że mozna podjechać autem do centrum i pospacerować gdzie jest największe zagęszczenie pokestopow. To jakie sa te korzyści, które przedkladasz nad używanie fejka. Ja chociaż podalem 6 argumentów, a ty pływasz i nie wiem co chcesz osiągnąć. Chcesz sie wybielic z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojcziii: No w #!$%@? inwazyjne bo ból dupy mają tylko legitki pokroju ciebie bo ktoś inny ma pixele których ja nie złapie w polsce. Ej ja teraz marznę by złapać larvitara a ty siedzisz na dupie w cieple i łapiesz axew którego widziałem jedynie na google grafice. No wielka mi przewagą, jakby w tej grze była jeszcze jakaś konkurencja ale nie gdzie dobre poksy #!$%@? ci dają. Widzę że przejmujesz pałeczkę
@wojcziii: ale ja już pisałem. Możesz nabić dużo więcej cukierków i stardusta, w tym do legend (fejki za to mogą łapać rare candy ze sponsorowanych stopów, chociaż nie ogarniam ile tego dziennie można nabić w taki sposób)), czyli nie musisz wydawać raid passow, czyli monet, czyli często pieniedzy. Argumenty że fejki siedzą sobie w domu popijając herbatkę do mnie nie przemawia. Jakby przeszkadzało mi chodzenie to bym pykał w csa przed