Wpis z mikrobloga

@Altru: słowo ostrzeżenia, prędkość jest dostosowana do sprzętu. Nawet jeśli wymusisz nagrywanie 1x-2x, to możesz mieć za dużo błędów i osiągnąć pewnie odwrotny efekt, niż ten do którego dążysz.
Po prostu nowy sprzęt nie jest przystosowany do wypalania w tak wolnych trybach.
@Altru: a co to ma do rzeczy? jak nagrasz to z pełną prędkością to i tak jest to taka sama płyta jak nagrana nawet x2

Nie musisz radia wprowadzić w tryb upgrade?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bi-tek: nie zagłębiałem się w to. Mogę Ci podać przykład na Nissanie Murano w którym kiedyś chciałem sobie zaktualizować soft mapy. Próbowałem na kilku firmach CD. poszło dopiero na Verbitaminie z właśnie bardzo wolną prędkością zapisu. Coś musi być na rzeczy.
@Altru: Wydaje mi się że ImgBurn jest najlepszy jeśli chodzi o robienie takich cudów, tego się używało do wypalania "backupów" na konsole tak żeby śmigały bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i miał jakieś cudaśne opcje. Dostępna prędkość zależy niestety jednak od nośnika i od napędu, jak radio nie chce czytać to polecam spróbować jakieś dobre płyty typu verbartim i najniższa prędkość jaka jest dostępna, 2x to
@Altru: cd+r to służy do ponownego zapisu na tej samej płycie, taka jak dysk twardy
natomiast fakt, zmień może płytkę na verbatim do danych albo audio, bo fakt jest coś takiego że słaby laser może nie zyczytać danych z niektórych przezroczystych płyt. Ja miałem radio w toyce starej cd to nagrywałem na sony i szło.