Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #ekstraklasa #okienkotransferowe #transfery #widzew

http://www.weszlo.com/news/15770-Bartlomiej_Pawlowski_na_testach_medycznych_w_Maladze_zdjecia

Powodzenia Bartek! Chyba dawno zawodnik grający tak krótko w Łodzi nie zyskał takiej sympatii. Szkoda, że odchodzi najlepszy zawodnik ale duży zastrzyk finansowy no i mam nadzieję początek wielkiej kariery dla Pawłowskiego (mam nadzieję, że Widzew dodał klauzulę 10% od następnego transferu, bo jak za 2 lata będzie do Barcelony przechodzić :D )
  • 6
@czlapka: Powiem tak... życzę mu jak najlepiej, tyle, że było mnóstwo piłkarzy, którzy przeszli i zginęli - udało się niewielu. Mam złe przeczucia odnośnie tego transferu. Przedstawię krótką argumentację:

1. Zagrał niecałą jedną rundę dobrze na poziomie ekstraklasy w słabej lidze i słabym piłkarskim kraju

2. Nie wiadomo jak z regularnością

3. Nie wiadomo jak z kondycją - nie od dziś wiadomo, że pierwsze co się rzuca w oczy przy transferach
@Walec: Jasne, że może być różnie. Może się nawet nie złapie ani razu do 18stki. Ale pewności mieć nie można, jest młody, do odważnych świat należy. Sam pobyt w takim klubie może mu wiele dać