Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam rocznikowo 19 lat. czuję się absolutnie okropnie. przez całe swoje życie byłem wyśmiewany mniej lub bardziej jawnie, w podstawówce byłem wyzywany, bity, opluwany i niszczono mi rzeczy, w gimnazjum i technikum to samo + ci, którzy myślałem że mnie lubią i miałem ich za przyjaciół wyśmiewali się ze mnie za moimi plecami, obgadywali mnie a nawet jak z nimi rozmawiam, to czuję jak mówią do mnie z niechęcią, kpiną i w zasadzie tylko wtedy jak czegoś chcą. można w zasadzie powiedzieć że nigdy w życiu nie miałem prawdziwych przyjaciół, z którymi mogłem pić piwko, pogadać o problemach, wyjechać pod namiot czy na imprezę. do klubów chodzę samemu i się tego cholernie wstydzę jak z kimś uda mi się pogadać (z czym o dziwo nie mam problemu, tylko szkoda że nawet po dniu - dwóch pisania/propozycji wyjścia na piwko wszystko się urywa) i ktoś się pyta czemu jestem sam. przez to wszystko ogromnie boję się wyśmiania (nic nie postuję na fb w obawie przed inwektywami, jak z kimś rozmawiam to ważę każde słowo żeby ten ktoś nie zareagował agresywnie wobec mnie, wyśmiał mnie czy też żebym ja nie zrobił mu wstydu) i nie mam również dziewczyny - jak jakaś zwróci na mnie uwagę, to co mam jej powiedzieć, gdy spyta się mnie o to, gdzie są moi kumple?
#przegryw #feels #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To wywal tego fejsa, olej ich wszystkich i zacznij żyć swoim życiem. Kup analogowy aparat i jedź bez telefonu do losowego miasta w PL. Przeżyj coś, raz albo dwa i wzbij się ponad nich. Powodzenia Mireczku, właśnie teraz kształtuje się Twój charakter. Ja to wiem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dopiero na studiach można spotkać normalnych ludzi, raz że kierunek studiów sprawia, że twoje zainteresowania pokrywają się z ich i jest mnóstwo tematów do rozmów i śmiania, dwa że dopiero na tym etapie ludzie zaczynają być bardziej dojrzali, nikogo wtedy nie bawią sztuczne, licealne dramy i można pójść jak człowiek na piwo c:
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem w miarę co czujesz. Generalnie w tym wszystkim chodzi o to, żeby tak pisał kolega @kubaklodz zrobić coś dla siebie, wyjechać gdzieś czy coś. Ludzie po takich przeżyciach jak Ty zwykle mają bardzo mocną psychikę i dość sporą empatię.
To zabrzmi naprawdę banalnie, ale musisz serio znaleźć coś czym się zajmiesz, żeby się jakoś rozwinąć. Czy będzie to siłownia i rozwój własnego ciała czy np. zaczniesz się
  • Odpowiedz