Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to dobry dział dla tego typu pytania,wiec najwyżej zaryzykuje.
Po wielu przemyśleniach poglądowych i ideowych przymierzam się,aby wstąpić do ONR-u. Uważam,że osobiście dla mnie jest to najlepsza opcja w porównaniu z NOP (wizerunek skinheadów totalnie mnie odrzucił),MW (uważam się za starą - 25 lat więc nie należę już do młodzieży i nie studiuję obecnie). Ruch Narodowy to partia więc na starcie skreśliłam tę opcję.

Mam jednak parę pytań skierowane do osób,które są w ONR lub znają osobiście osoby należące do ONR. Odpowiedzi w komentarzu lub na PW. Ostrzegam,że pytania powstałe są w wyniku propagandowej sieczki jaką słyszałam od innych osób dotyczących tej organizacji także wybaczcie tak ignoranckie pytania.

- Czy zwracacie uwagę na wygląd dziewczyny ? Słyszałam być może brednie,że do ONRu przyjmują dziewczyny bardzo atrakcyjne,ponieważ ma to pozytywnie wpływać na PR na marszach. No ja modelką i urodziwa ultra to nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek dbam o siebie,jestem szczupła i ubieram się normalnie a nie jak jakaś babochłopska feministka.

- Jaki jest stosunek ONR do elitaryzmu ? Nie pochodzę z bogatej rodziny,sama biedna jestem,przez p$%^&rdolona rodzinke mam zaburzenia w kontaktach społecznych.

- Nawiązując do poprzedniego punktu moją główną wadą są problemy w interakcji z innymi ludźmi. Mam problemy z mimiką twarzy i mową ciała. Na pewno nie nadawałabym się do przemówień i dyskusji z innymi ludźmi. Bardziej w działalności interesowałyby mnie akcje pomocowe,paczki,gotowanie dla potrzebujących,korepetycje szkolne (w liceum zawsze byłam uzdolniona). Jest miejsce dla mnie ?

- Mogłabym BARDZO DUŻO wnieść doświadczenia życiowego związanego z tym jak obecne zepsucie społeczne i brak autorytetów wpłynęło na moje życie (dysfunkcyjna rodzina,używki,kompleksy itd) i moja droga do ogarnięcia się. Czy doświadczenia prywatne osób są brane przez Was pod uwagę ?

Ostatnie 2 pytania wynikają z tego,że wmawiano mi że ONR uważa ludzi z problemami za gorszych (tzw. selekcja genetyczna) i nie nadających się społecznie.

Pytania wrzucam na wykop ponieważ nie uzyskałam na nie odpowiedzi od wujka Google. Natomiast wujek Google zasypał mnie samymi negatywami i hejtem na ONR. Oczywiście na mnie propagandówka medialna totalnie nie działa( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widziałam marze ONRu osobiście na własne oczy i z jednej stony podziwiam ich,ich musztrę i dobry wizerunek zadbanych ludzi + czuć prawdziwe wyznawanie wartości a z drugiej strony moja beznadziejna samoocena powoduje,że zawsze uważałam że nie warto się do nich zapisywać bo pewnie "biorą tych najlepszych" a ja ani ładna ani społeczniak ze mnie żaden (nie z wyboru)...

Czekam na PW lub odpowiedzi tutaj.
Hejterom z góry dziękuje,ale nie interesują mnie Wasze wypociny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#4konserwy
  • 2
@AnorecticBarbie:

- Czy zwracacie uwagę na wygląd dziewczyny ? Słyszałam być może brednie,że do ONRu przyjmują dziewczyny bardzo atrakcyjne,ponieważ ma to pozytywnie wpływać na PR na marszach. No ja modelką i urodziwa ultra to nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek dbam o siebie,jestem szczupła i ubieram się normalnie a nie jak jakaś babochłopska feministka.


Nie. Widziałem i bardzo kobiece dziewczyny i takie, które wpadały w archetyp
Dzięki za odpowiedzi.
Ogólnie od pewnego dużo zmian wprowadzam w swoim życiu,czuje że jest to wreszcie "mój kierunek",odżyłam po dosyć trudnych chwilach i idee zdecydowanie pomagają mi przetrwać to wszystko. W skrócie nowa ja ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jeszcze raz dzięki.