Wpis z mikrobloga

T-Mobile Usługi Bankowe mają jakiś formularz chargeback?
Banggood wysłał moją paczkę cholera wie gdzie. Miała dotrzeć w grudniu.
Złożyłem reklamację do Tmobile, wrzuciłem w załączniku kopię rozmowy z chińczykiem i ... cisza od tygodnia.
Nie wiem czy mnie biorą na czas, czy rozpatrzenie takiej reklamacji faktycznie tyle trwa, czy potrzeba do reklamacji dorzucić jakiś wypełniony formularz?

#aliorbank
#tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
  • 9
Złożyłem reklamację do Tmobile, wrzuciłem w załączniku kopię rozmowy z chińczykiem i ... cisza od tygodnia.


@bagi1: poczekasz jeszcze chwile, teraz bodajze reklamacje sa rozpatrywane do 2 tygodni, z mozliwoscia wydluzenia do miesiaca (kiedys bylo 1 miesiac do 2 miesiecy). ja jak skladalem to reklamacja przez wiadomosci na stronie banku
@bagi1: banggood daje sobie 2 miesiące na doręczenie. Sprawdzałeś tracking? Pokazuje ją jako dostarczone? Czy w drodze? Mi już 3 tygodnie paczka idzie po Europie, a zwykle dochodziła w kilka dni :/
dostarczone


@radekrad: Ta. U mnie pokazuje, że była jedna próba dostarczenia.
I tyle.
Chcieli zrzucić winę na mnie i skasować kilkadziesiąt euro kary.

To im udowodniłem, że w międzyczasie kontaktowałem się z krajowym kurierem, który mi odpisał, że paczka nawet do kraju nie przyszła XD

To nagle zmienili ton i przyznali mi rację, że paczka zawieruszyła się gdzieś w niemczech.

Ta. Ale pierwotnie próbowali mi wcisnąć, że nie odebrałem paczki i