Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkmine, że niby można się śmiać z #friz z i ekipy, ale oni chyba jako jedyni na tyle się zorganizowali i mają świadomość tego co robią, że po prostu dobrze grają w tę grę. Stary koń ze mnie, ale na prawdę to "imperium" jakie zbudowali na Ekipie jest godne podziwu. Porównajcie sobie to do tego Teamu X... Zamysł ten sam, jednak widać braki w wykończeniu.


#friz #youtube
  • 9
@winter777: Friz w jednym wywiadzie powiedział, że ich sklep robi miesięczny obrót około milion złotych. Filmy to kolejne 10mln obrotu w skali roku. Jeśli to nie jest imperium to nie wiem co może być. Co więcej zdobył to wszystko od zera. Ja osobiście go podziwiam i mu zazdroszę jako mojemu rówieśnikowi. W wywiadzie powiedział również, że swoje przychody stara się dywersyfikować. Iwestuje w mieszkania/bitcoiny/metale szlachetne. Friz to albo bardzo mądry chłopak
IMO Ekipa Friza to takie polskie MCU. Filmy nie są same w sobie dobre czy odkrywcze, ale lubisz oglądać występujące tam postaci i interakcje między nimi. Nim wyskoczysz z tym, że ty przecież nikogo tam nie lubisz to mówię, że to dotyczy osób które poszukują rozrywkowego mało wymagającego kontentu i które nie są wcześniej uprzedzone.
@andrewasos: Sam friz nie jest mądry, to głupie społeczeństwo ogląda to gówno w internecie przecież te miniaturki to jest masakra i content też tam nie ma nic co uczy, to prosty content "niezobowiązujący"
I tyle, widział w tym biznes i sprzedał siebie za robienie czegoś co mu da pieniądze
Zazdrościć można mu pieniędzy, contentu mu nie zazdroszczę a Ci co chcieliby robić to samo trochę współczuję