Wpis z mikrobloga

Może kogoś zainteresuje latarka z odcięciem, wbudowaną ładowarką i na akumulatory 18650 lub 21700
z kodem $28.22
https://www.wykop.pl/wpis/46905873/
Swoją mam od niedawna, ale jeszcze nie sprawdziłem w boju. Z tego co pamiętam to mają ją też @dymel i @ajtos
Załączam reckę od Diodek.

Na razie dodam tylko od siebie, że latarkę słabo widać z boku - brak "okienek". No i dziwne jest to, że podczas, gdy latarka jest wyłączona pali się logo lumintop( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower
brachistochrona - Może kogoś zainteresuje latarka z odcięciem, wbudowaną ładowarką i ...
  • 7
@brachistochrona: przejechałem z nią już trochę ponad 1kkm i jest to jedna z lepiej święcących lampek jakie miałem - świeci na poziomie convoya s2+, ale ma już fabryczne odcięcie + możliwość założenia ogniw 5000mag 21700. Uchwyt taki sobie (choć na szosie daje radę), ale mam z nią inny problem - zdarzyło mi się że wyłączyła mi się na zjeździe po wjechaniu w małą dziurę / uskok na drodze. Było to na
@dymel: o widzisz, a Diodek gada na filmiku, że w ogóle ta tulejka na 18650 jest niepotrzebna( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja mam na razie tam ogniwo z wypukłym + i przy trząsaniu ręką nic nie słuchać. No, ale zawsze to te 5mm mniej niż w 21700...
btw jakie masz te ogniwa?
@dymel: @brachistochrona: Ja korzystam z ogniwa 18650 (kupione w sklepie z epapierosami, bo chciałem je dostać od ręki). Luzów nie doświadczyłem, co prawda głównie jazda po mieście, ale jeżdżę po dziurawych drogach (pokruszony asfalt, gdzie dupsko trzeba zdjąć z siodełka, żeby plomb nie potracić), do tego zeskoki z krawężników itd. Jedyne co się przesuwa to tuleja redukcyjna (jest krótsza od ogniwa) i to ją słuchać jak zrobi się "szejka" w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dymel: miałem to samo w convoyu, spróbuj ją zwyczajnie wyciągnąć, u mnie pomogło. Również gasła na zakręcie.

A li-509 to świetna ładowarka, tylko u mnie gniazdo gdzieś przerywa i nie mogę za bardzo jej ruszać jak ładuje:/
@geuze: wyciągnąłem, ale ona ma w końcówce takie wgłębienie i drugi od dołu zwój mi się tam klinuje. Na razie przy 21700 nie mam problemów.
Przez li-509 rozumiesz li-500? Nie wiesz może czy na 100% zmieści 21700? W mojej lii-402 brakuje 2mm :(