Wpis z mikrobloga

Tak zrobię, chociaż tu też będzie problem bo miałem kod ali i zapłaciłem jakieś 3/5 wartości...


@paczus13:

No ale teraz jak chcesz oddać majfrendowi kasę, to całość, a nie pomniejszoną o rabat z kodów. Czyli jak chcesz być w pełni fair, to jesteś w plecy o wartość kodów. Albo morda w kubeł, bo to majfrend nie wywiązał się z gwarantowanych terminów.
kup jeszcze raz i od razu daj ze dostarczono, albo niech nie wysyła :)


@galeon:

Geniuszu, op zapłacił fizycznie za towar 30$ a majfrend dostał 50$ - 20$ dorzuciło majfrendowi aliexpress.
Teraz majfrend może oczekiwać od opa 50$. A aliexpress już się nie dorzuci. Rozumiesz?
To niech wcześniej napisze do chińczyka, ten mu da kod do zrabowania, albo wystawi ukrytą akcję. Jeśli ktoś chce odsać hajs i być uczciwym to się da to zrobić.


@galeon:

ja #!$%@?, dlugo myslales, aby wymyslec taka glupote?

Co mu da chinczyk? Rabat od tego chinczyka? Skonczyles choc gimnazjum? Przeciez rabat ktory udziela chinczyk, pomniejsza jego zarobek.

A op dostal rabat od aliexpress jak kupowal w listopadzie. Na konto chinczyka-sprzedawcy miala
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwek2k: chłopie, teraz chińczyk stracił 50 bo nie ma towaru i kasy. Jak mu op odda 30 czyli tyle ile rzeczywiście zapłacił to i z tego chińczyk się ucieszy. Lepiej mieć 30$ niż 0.
chłopie, teraz chińczyk stracił 50 bo nie ma towaru i kasy. Jak mu op odda 30 czyli tyle ile rzeczywiście zapłacił to i z tego chińczyk się ucieszy. Lepiej mieć 30$ niż 0.


@galeon:

ale gdzie tu uczciwosc? Chinczyk dostanie circa polowe tego, co powinien, to jest ta uczciwosc? Po uj sie w ogole w to bawic? Jest gwarancja, to sie z niej korzysta. Nie sklamal, nie kombinowal, uczciwie czekal 60