Wpis z mikrobloga

Z większością lasek rozmowa NIE jest merytoryczna. Tzn nie może ona stać na jakimś poziomie intelektualnym, bo weźmie cię ona za creepa czy dziwaka, jeżeli poruszysz poważniejsze tematy. Zamiast tego wolą small talk i jej zabawianie/pajacowanie. Nie wiem, idziesz przez cholerny park, nie masz tematów, to chcesz coś powiedzieć o tym parku - kiedy powstał, ile jest tu drzew, jakieś #!$%@? ciekawostki xD Albo zapytać ją o opinię - czy w miejscu X powinni wybudować park? Efetk? "Fajnie", "ok", "aha". #!$%@?. Nawet jak poruszę temat związany z tematyką studiów (chyba powinien je interesować?) to też źle, bo ich to tak naprawdę nie interesuje i traktują to w kategoriach obowiązku - "nie mów o tym, to na uczelni jest, powiedz o czymś ciekawym".

I wracam do mojej poprzedniej myśli: z nieatrakcyjnymi kujonkami serio jest o czym merytorycznie pogadać! :D Ale one mnie seksualnie nie pociągają.

#przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka
  • 16
  • Odpowiedz
Nawet jak poruszę temat związany z tematyką studiów (chyba powinie je interesować?) to też źle,


@Reflexiej123: nie bo studiuje totalne gówno które ją nie interesuje na gówno uczelni za która jeszcze płacić musi, tak samo jak mieszkasz z rodzicami żeby oszczędzać hajs na wkład własny i żeby po 2 latach kupić mieszkanie to też tego nie poruszasz bo mózg 25 letniej dziewczyny tego nie ogarnie i dla niej będziesz przegrywem, zaimponujesz
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: "To trzeba by przestać się zadawać z kobietami, bo one wszystkie gustują w kretynach. Na kobietach największe wrażenie, oprócz wyglądu robi brak złożoności emocjonalnej i umysłowej, prostota i tępota. Każdy facet, który mówi inteligentne i interesujące rzeczy o swoich pasjach( innych niż trening na siłowni) traci w oczach kobiety kolosalną liczbę punktów zainteresowania . Kobiety nienaiwdzą inteligentnych facetów, bo inteligencja to już jakiś symptom świadczący o tym, że może mieć
  • Odpowiedz
@pawel8989:

Kantem może nie jestem i mam nadzieję nie skończyć jak Kant, ALE właśnie Kant byłby interesującym tematem do rozmowy z różową. Ile różowych byłoby w stanie porozmawiać o nim? 2%? I te 2% to są właśnie te nieatrakcyjne, choć mądre kujonki, które są seksualnie nieatrakcyjne.

Tak, mam sporo problemów psychicznych, choć niewielkiego kalibru, to raczej filozoficzne rozważania, jaki ten świat i społeczeństwo jest #!$%@? i wynikający z tych rozważań smutek
  • Odpowiedz
@pawel8989: nie wiem na jakiej podstawie wysnułeś te wnioski, ale jak je przeczytałem, to coś może w tym prawdy jest. Kretyn będzie pajacował, a człowiek bardziej inteligentny tego nie zrobi, bo uznaje to za żenujące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Reflexiej123 niestety, opisałeś rzeczywistosc. Jest tak jak mówisz. W większości przypadków (są wyjątki i znam takie) im kobieta jest ładniejsza tym głupsza.
  • Odpowiedz