Wpis z mikrobloga

@noonecares ziomek uzywa i bardzo sobie chwali. Mialem okazje przymierzyć kiedys i malo brakowalo, a kupilbym. Wydawała sie bardzo spoko ale jednak wybralem Arlen Nessa.
  • Odpowiedz
@noonecares mam V2 od zeszłego sezonu i mogę polecić, na alpinie raczej się nie zawiedziesz. Normalnie latam w jednoczęściowym kombi, ale w cieplejsze dni i przy bardziej casualowym lataniu tekstylna sprawdzała się lepiej + podpinka w zimniejsze dni robi robotę. Do kurtki mam jeszcze te spodnie spięte.
  • Odpowiedz
@dratev: powiedz właśnie, jak to ejst z kombi. Jeżdze obecnie na Fazerze Fz8 w tekstylnym kombi od alpiny, ale o bardziej turystycznym kroju. Na sezon chciałbym zakupić 2pc Shimy albo Alpiny.

Głównie jeżdzę po 100-400km ze znajomymi. DO jazdy na codzień nie używam motocykla w ogóle
  • Odpowiedz
@xspeditor są plusy są minusy. Kombi skórzane ubieram jak wiem, że jadę tylko pojeździć - ostre winkle, trochę bardziej agresywne latanie. Bo wiadomo, że skóra generalnie jest bezpieczniejsza i spodnie mają slidery na kolana więc można trochę niżej zejść. Tekstyl ubieram jak jest mocno gorąco - czytaj +25 stopni i gdy wiem, że będę schodził z moto gdzieś pochodzić. Łatwiej rozpiąć kurtkę i wziąć ją do łapy niż targać w upale
  • Odpowiedz
  • 0
@urwis69 @dratev dzięki panowie, czyli i jedna i druga nie będzie złym wyborem, podjadę do sklepu i zobaczę która będzie na mnie lepiej leżeć.

@dratev te spodnie dały by rade też w chłodniejsze dni czy lepiej szukać czegoś z podpinką? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz