Wpis z mikrobloga

@Wuxian: oczywiście masz racje, faceci zakazujący zabiegu aborcji to szowinistyczne świnie.
Brak empatii, i piwko albo blancik po pracy, tylko to jest zazwyczaj dla nich ważne. Stają w obronie zlepku komórek, nazywając je dzieckiem żeby zagłuszyć głos sumienia ? Żeby odwrócić uwagę od realnych problemów ? Nie wiem, ale jestem daleki od ZAKAZYWANIA CZEGOKOLWIEK, co ma pozytywny wpływ na zdrowie człowieka, szczególnie jeżeli dana osoba tego chce. Pozdrawiam wszystkich komuchów,
  • Odpowiedz
@shaelix92: Tak jak powiedziałem wyżej, nie jestem przeciwnikiem aborcji, ale do 6-8 tygodnia, a nie 12. To już nie jest zlepek komórek, tylko człowiek z wykształconym układem nerwowym, który się rusza o własnych siłach. Równie dobrze to i ty jesteś zlepkiem komórek.
Ponadto jak już mówiłem problem aborcji dotyka też problemu dyskryminacji. Od decyzji kobiety zależy, 18-27 lat życia mężczyzny. Wprowadzając aborcję, trzeba też wprowadzić aborcję prawną.
Nawet z oceną
  • Odpowiedz
@VeleiN: ale ja nawet Twoich postów tu nie czytałem, słowem o Tobie nie wspomniałem. Ja bym rozważył zmianę dowodów osobistych, bo skoro żyje dłużej rok niż naprawde żyje, to należy mi się szybciej emerytura, o cały rok!
#pdk
I zgadzam się z Tobą w przypadku aborcji prawnej (tzw alimentacyjna). Narazie kluczowe słowo należy tylko do kobiety, co uważam jest straszną niesprawiedliwością.

A co do aborcji, jestem tylko za
  • Odpowiedz