Wpis z mikrobloga

Witam mirków, wzięło mnie oststnio na wspominanie swoich dawnych telefonów i tak przypomniałem sobie o pewnej grze z telefonu #nokia, dokładnego modelu nieestety nie pamiętam, wiem tyle, że był to czerwony xpressmusic nie rozsuwany. Wracając, gra ta była jakąś przygodówką 2d z widokiem z góry, polegała na explorowniu świątyni(?), i znalezieniu jakiegoś skarbu. Były w biej poziomy gdzie dało się przesuwać kamienie, chodzić po lianach(?) oraz chyba na jednym poziomie były głowy smoka zianące ogniem jako przeszkoda... Gra była raczej preinstalowana na telefonie ale co do tego to nie jestem pewien. Nic więcej chyba nie jestem powiedzieć na jej temat bo pamiętam to jak przez mgłę ( ͡° ʖ̯ ͡°)... Z racji na fiasko moich poszukiwań w necie raczej wątpie w sukces ale zawsze warto spróbować
#nokia #symbian #staregry tak trochę #retrogaming #telefony
  • 4
@Emjuu1337: Możliwe, że będzie dało się ta grę uruchomić pod Androidem przy użyciu aplikacji J2ME Loader. Trzeba tylko znaleźć w sieci instalator - plik jar.
Tylko wiadomo, to ekran dotykowy, sterowanie nie będzie tak wygodne, jak na klawiaturze sprzętowej.