Wpis z mikrobloga

@wszyscy: może nie powiedziałbym że sprawiła, ale na pewno dokłada do polaryzacji (zwolennicy udają że nie rozumieją krytyki, krytykujący często wykraczają poza kryteria dobrego smaku i odrzucają cały temat ocieplenia przez jej postać).

W tym temacie akurat to dosyć katastrofalne, bo jeżeli nie umiemy się dogadać w sprawie zmian klimatycznych to mamy trochę #!$%@?
no ale do wszystkie dziedziny tak mają,

?Znaczy jak?
@wszyscy: W Polsce jest ogromna ilość zaściankowych ludzi w wielu kwestiach:
Rasizm?
Nie krzyczmy głośno, edukujmy:

Uga buga z dzidą, czarny to afrykańczyk, a przyjechał do białego człowieka na pewno z afryki bo u nich to wody nie ma, mieszkają w chatkach z gówna, ja to tam wiem :DD

Krzyknijmy głośno, podejmijmy zdecydowane działania:

Pieprzone lewactwo, chcą nam zamykać usta, kto normalny
@wszyscy Niestety ale taka jest prawda. Znacie kogoś kogo ona przekonała do zmiany zdania? Ja nie znam. Jest tu chociaż jedna taka osoba? Przekonanych nie trzeba przekonywać, a nieprzekonani mają pożywkę, bo twarzą globalnego ocieplenia została upośledzona dziewczynka, a to sprowadza bardzo poważny problem do poziomu groteski. Tym bardziej lekceważą ją możni tego świata. Nasza cywilizacja znalazła się prawdopodobnie w najtrudniejszym momencie swojej historii, który może być początkiem jej zagłady i upośledzona
@komukatiw: Czemu tylko zamkniętym łbom? Nie każdy aktywnie śledzi tematy klimatyczne, wtedy takim ludziom cały ruch proekologiczny będzie się kojarzyć właśnie z nią, bo jest "najgłośniejsza" i regularnie przebija się do głównych mediów. Nie wiem, co to ma wspólnego z "zamkniętymi łbami", może zechcesz wyjaśnić?
@wszyscy: no prawakom którzy mieli obraz już ustawiony przez media prawicowe tak. Wielkiej liczbie młodzieży przybliżyła ona sprawę klimatu który jest dla tej młodzieży przyszłością.
No ale dla prawaków ważniejszy jest obraz żeby ośmieszyć, niż żeby słuchać naukowców na których sie powołuje, wygodniej.
@komukatiw:

to czemu ostatnio jak rozmawiałem z ojcem, to się mnie pytał czy słyszałem o tej dziewczynce, co o ekologii mówi? ze jakiś tam ślad węglowy bla bla bla

Może np. dotąd Twój ojciec tyrał i mniej wolnego czasu miał, a teraz przeszedł na emeryturę? No nie wiem, Ojca spytaj!

emat ekologii w polsce leży i kwiczy, wiec ona jako twarz tego calego zamieszania, trafia dobrze w ludzi

@komukatiw: Temat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wszyscy:
Nastolatka ze Szwecji to nie jest pierwsza osoba, która mówi na ten temat, nie jest też jedyną czy najbardziej znaną, która przemawiała na ten temat: niedawno w ramach szczytu w Katowicach przemawiał David Attenborough, raczej powszechnie lubiana osoba znana z dokumentów przyrodniczych. I co? I nic
Ból dupy o Gretę bierze się IMO z trzech centrów: Januszowa międzynarodówka, która nie może przeboleć że 'gówniara pyskuje' i śmie śmieć uważać ich
@wszyscy USA jest w większości złożone z #!$%@? red necków z prowincji. Każdy kto ma więcej niż 10 IQ zrozumiał o czym Greta mówi, jej udział i jej zadanie, tylko tępe prawackie łby ciągle spamują Greta wali kreta, How dare you czy zmanipulowany cytat o zniszczonym dzieciństwie