Wpis z mikrobloga

@ashmedai: Dzieki Ci za ten komentarz bo myslalem, ze juz ze mna cos nie tak (zmienialem IP, DNSy, programy itd i zawsze to samo). Tak, w KAZDYM meczu Premier League na Canal+ w 4 min pierwszej i ok 6 min drugiej polowy jest scinka na 1-2 min. Na Teleele i PlusX to samo. Oczywiscie pisalem i do jednych i do drugich i "u nich wszystko dziala". Juz 2 razy poruszalem tu
@pLuteczkoo: czyli mozemy zalozyc ze to wszystko po stronie Teleele albo Plusx i raczej zadne ustawienia tego nie zmienia. Chce wziac jakies testy z Franquie albo Rapida na nastepna kolejke zeby porownac (i o ile watpie ze u nich moga byc takie problemy to pewnie beda inne, a w Plusx jest to jedyny problem, poza tym wszystko dziala na 100%)
@boloney: no mi nie przyszedł. W każdym razie, gadałem właśnie z PlusX na czacie i obiecał sprawdzić problem, again, dzisiaj wieczorem podczas premier league. Watpie ze cos z tego bedzie, ale zobaczymy. No i przetestuje tez SKY od nich czy tam tez bufforuje w 4 min.
@boloney: wiesz co, uruchomiłem BT Sports na początku obu meczy tylko i wszystko szło płynnie (tylko ciut większe opóźnienie jest). Zakładam, że tam będzie wszystko ok. Nie wiem ile to wPlusX kosztuje. Ale ja chce żeby C+ z polskim lektorem naprawili.