Wpis z mikrobloga

@ciemny_kolor: Nie jest.

W pierwszej klasie przedziałowej zazwyczaj jest 6 miejsc, a w drugiej 8.
Do tego każdy wagon 1 klasy ma kibel, gdzie w drugiej czasami musisz iść i 3 wagony dalej, żeby się wyszczać :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 368
@mirun1717: to chyba dawno pociągiem nie jechałes. W przedziałowej zmodernizowanej drugiej klasie jest 6 siedzeń. Różnica między pierwsza a druga klasa to głównie odległość między siedzeniami. A to o kiblach to nie wiem skąd wziąłeś bo zawsze są dwa kible na wagon
  • Odpowiedz
  • 89
@mirun1717 każdy wagon, także w drugiej klasie ma toaletę. ba, ma nawet dwie toalety. w przedsionkach.

jak mówisz o EZT to tam mówimy o członach, ale tam także w wagonie 2 nie ma toalety, bo toaleta dla OzN jest w wagonie nr 3.
  • Odpowiedz
@mirun1717: To raczej było TLK a nie IC w TLK jest tak jak mówisz ze w 2 klasie jest 8 siedzeń na przedział a w 1 klasie 6. W IC na 95 % jest 6 siedzeń w całym składzie
  • Odpowiedz
@WykresFunkcji: no prawda bo wszystkich stać na #!$%@? po 50-75gr/km

jechałem jakiś czas temu chyba właśnie tlk to dopłata za "przedział z klimatyzacją i 3 siedzeniami w rzędzie" na niezbyt krótkim dystansie wynosiła nie wiem...ze 20 zł i prawie nikogo tam nie było, w przeciwieństwie do wagonów w których miejsca były tańsze.
  • Odpowiedz