Wpis z mikrobloga

Partia Wolność z takim podejściem nigdy nie zajdzie daleko - zawsze ktoś, zawsze coś. Bojówki w terenie też się ostatecznie nie sprawdziły - bo z kolei Ruch Narodowy zawsze słynął z ludzi, którzy potrafią ruszyć dupę na marsz, głosowanie, zbieranie podpisów itd. Mam wrażenie, że u Korwinowców jest tam za dużo mędrkowania, każdy uważa się za najmądrzejszego na wzór założyciela i potem wychodzą takie kwiatki...

#polityka #konfederacja #konfederacjawsejmie #4konserwy #jkm #korwin #wolnosc ##!$%@?
travis-bickle - Partia Wolność z takim podejściem nigdy nie zajdzie daleko - zawsze k...

źródło: comment_4WwyFDO8lcMAonTcqYA8YAAdKCgvNJmj.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@travis-bickle: jedyną szansą na rozsądne wolnościowo gospodarcze zmiany staje się Korona i Braun. Kontrrewolucyjne zmiany oraz wartości i zasady są tu ważniejsze niż personalia i gierki o realizacje własnych indywidualnych ambicji. Szeroko pojęta niedojrzałość oraz brak zarządzania i jakiejkolwiek hierarchii czy to wartości czy to władzy. Niskie podatki daniny i składki i tyle co mają do powiedzenia. Muszą albo dojrzeć albo się zjedzą i zostanie jedynie ogarnięty i dojrzały politycznie i
  • Odpowiedz
@plackojad: No i teraz kandydatem został koleś, który głosuje za socjalem PiS-u, nie chce powiedzieć jak się utrzymywał przez lata poza sejmem, nie ma wykształcenia wyższego, choć jest przed 40. no i ogólnie jest ultrakatolem, a to zawsze jest groźne. Gadane ma, ale z drugiej strony nikogo nie chce słuchać.
  • Odpowiedz
@travis-bickle: Ja jestem radykałem katolickim. Opowiadam się za radykalnym przestrzeganiem Dekalogu. Przypomnę treść:
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.
2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.
3. Pamiętaj , abyś dzień święty święcił.
4. Czcij ojca swego i matkę swoją.
5. Nie zabijaj.
6. Nie cudzołóż.
7. Nie kradnij.
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
9. Nie pożądaj żony bliźniego swego.
10. Ani żadnej
  • Odpowiedz
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.

2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.

3. Pamiętaj , abyś dzień święty święcił.

4. Czcij ojca swego i matkę swoją.

5. Nie zabijaj.

6. Nie cudzołóż.

7. Nie kradnij.

8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

9. Nie pożądaj żony bliźniego swego.

10. Ani żadnej rzeczy , która jego jest.


@executor2: to nie dekalog, wypisałeś tylko 9 z10
  • Odpowiedz