Wpis z mikrobloga

Wszyscy się tu spinają durniami z #konfederacja a tu w mojej ocenie rośnie czarny koń zawodów zwanych wybory prezydenckie.

Piotr Kuczyński, którego uwielbiam słuchać jako komentatora i eksperta od ekonomii i gospodarki właśnie ogłosił ze zostaje ekspertem gospodarczym Holowni. Jestem zaskoczony i nie mogę się doczekać efektów ich współpracy

#4konserwy #neuropa #wybory #holownia
krzych0 - Wszyscy się tu spinają durniami z #konfederacja a tu w mojej ocenie rośnie ...

źródło: comment_YsWBhwJakLFlhIsnS0XK00jUnnpiYtFU.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@krzych0: Podobna sytuacja była z p. Leszkiem Sykulskim, który jest ekspertem z geopolityki i również ma świetne analizy. Był związany z Nowoczesną bo myślał że to faktycznie będzie rozsądna partia dla przedsiębiorców. Niestety wyszło jak wyszło i w porę się odciął. Tak samo tu. To że jest jakiś ekspert... „to o niczym nie świadczy to nic nie znaczy...” ;)
  • Odpowiedz
@krzych0: Kuczyński jako pierwszy zachwalał kredyty hipoteczne we frankach jako super bezpieczne i tanie. U mnie ma zerową wiarygodność, to czlowiek którego usługi kupuje się za banknoty NBP.
  • Odpowiedz
  • 0
@cerastes: potrzebne źródło, bo jeżeli był „pierwszym” który je zachwalał to sięgasz pamięcią do lat przed 2008-2010. Nie mówię ze tak nie było, jednak nic takiego nie słyszałem i nie kojarzę. Wiec bez źródła na słowo nie uwierzę.
  • Odpowiedz