Wpis z mikrobloga

@aut91: fakt, jest bardzo klimatyczny, jak większość kawałków z W1. Co łączy W1 z W3 to soundtrack na najwyższym poziomie. Chociaż mi samemu, mimo że mam wspomnienia z tym podlinkowanym przez Ciebie utworem, to ten z W3 podoba mi się bardziej. Jak usłyszałem pierwszy raz to mnie wbiło w fotel. Trafia we mnie swoją nostalgią, tęsknotą i taką cichą, spokojną melancholią Skellige.
OvIce - @aut91: fakt, jest bardzo klimatyczny, jak większość kawałków z W1. Co łączy ...
@Czarendzer: co? słowa nie są wymyślone na potrzeby gry, ale to się ma do większości utworów zrobionych przez percival, ten akurat jest staro gaelicką pieśnią wykonaną przez już nie pamiętam kogo, poza tym muzyka jest oryginalnie skomponowana przez Przybyłowicza, więc jest to oryginalny utwór, który usłyszysz tylko w tej grze w takiej formie :)
@OvIce: No, nie do końca ;) Ogólnie, nie mogę znaleźć w trójce utworu na poziomie muzyki jedynki, który nie byłby aranżacją jakiejś istniejącej pieśni, albo starym kawałkiem Percivala ;p Dopiero Krew i Wino według mnie dało radę.
Czarendzer - @OvIce: No, nie do końca ;) Ogólnie, nie mogę znaleźć w trójce utworu na...
@OvIce: Nie no, lubię muzykę z trójki, ale uważam że utwory eksploracyjne nie dały rady kompletnie. Poza tym za często kompozytorzy wykorzystywali nie swój motyw główny z W1. No i utwory za krótkie jak na tak wielką mapkę. Zobacz, że w jedynce kawałki trwają po około 5 minut, na malutkich mapkach. W trójce? Niecałe 3 minuty na wielkich obszarach. Ogólnie, uważam że W3 wymiata w kompozycjach bardziej dynamicznych i "epickich", ale