Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Tumurochir: ja nikogo przekonywać nie będę. Chcieli zrazić do siebie wolnościowy elektorat? To im #!$%@? wyszło. Na Bosaka nikt poza nacjosocjaluchami nie zagłosuje. Dziambor jako kandydat mógłby zdobyć wiele nowych glosów, ale sam dał dupy :/
  • Odpowiedz
@Tumurochir: Bosak to RN a nie Wolność. Konfederacja łączy środowiska i ma być platformą do zdobycia poparcia z różnych środowisk. Wolność jest jej częścią i jeżeli Konfederacja będzie mogła cokolwiek zmienić nigdy nie będzie to w 100% wolnorynkowe. Czy to źle? Oczywiście, że nie! Wolnościowcy nie mają monopolu na mądrość. Głosuję na JKM od 10 lat i pierwszy raz jestem rozpieszczany wyborem wewnątrz partii. NARESZCIE! Nie muszę słuchać klonów JKMa,
  • Odpowiedz
Bosak to RN a nie Wolność. Konfederacja łączy środowiska i ma być platformą do zdobycia poparcia z różnych środowisk.


@Gnieznianin: Przetłumacze z propagandowego na ludzki. Konfederacja ma być bezideową platformą do zdobycia koryta. Dziękuję.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Czarne czasy nastały, Panie Panto i dla liberałów gospodarczych i dla ludzi bardziej z lewej, którzy nie są jednak aż tak w lewo jak zRazem xD
Gdzie bym krzyżyka nie postawił, to jakbym sam sobie #!$%@?ł z liścia w pysk. I tak od lat.
  • Odpowiedz
@neib1: cóż, tyle dobrego kolego, że przynajmniej dzięki tobie wiem, że jak się chce, to się można dogadać. Zawsze to jakieś pocieszenie i dobry materiał na ostatnią pozytywną myśl, zanim nas wszystkich dorwie globalne ocieplenie...
  • Odpowiedz
@Pantokrator o albojak nie na Bosaka to na Kidawe se zagłosuj bedziesz mial kandydatkę wolnościową ...wolną od myślenia nie obciążoną kajdanami intelektu XD konfederacja i jej wyborcy musza zrozumieć ze sa w takiej sytuacji ze albo sa razem albo ich nie ma
  • Odpowiedz
@ZbawcaMirko: najważniejsze jest odsunięcie Du*y od władzy.
Czemu twoim zdaniem miałbym na niego głosować, skoro to polityk PiSu, czyli turbosocjaluchów szkodzących Polsce?

Kidawy nie łączę z żadnymi pozytywnymi cechami. Po prostu nie głosuję na socjalistów, o ile nie jestem NAPRAWDĘ zmuszony okolicznościami, a Kidawa vs Du*a to taki właśnie scenariusz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZbawcaMirko: czyli po prostu popierasz PiS, bo každy prezydent inny niż Długopis temu rządowi by zaszkodził. Głosowanie na Dudę to zwyczajnie głos na Kaczyńskiego. A do wyborców PiS nic nie mam, a zwłaszcza szacunku.
  • Odpowiedz