Wpis z mikrobloga

#!$%@? kupiłem FIFE 20 i zacząłem grać ultimate team i #!$%@? zagrałem 3 meczy i w każdym srogo po piździe, 5:0, 5:0 i 6:0 w plecy. W ogóle nie umiem grać w obronie a konkretnie odebrać piłkę. Składu może nie mam zajebistego bo same karty z Serie A przeciętne ale nie powinienem aż tak po piździe dostawać. Taktyczna obrona to masakra nigdy na tym systemie nie grałem, zawsze z kolegami na starym systemie obrony. Jak wy zabieracie tę piłkę? Trzymam X i próbuje ją odebrać a tu #!$%@?. Dodam że gram na PS4. (,)
#fut
  • 5
@I8RA: pooglądaj tutoriale, najważniejszy jest przycisk L2, dodatkowo możesz trzymać sprint+L2

Dasz radę, obejrzyj tutoriale i ćwicz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale może zacznij od sezonów online, tam jest spokojniej
@I8RA: po pierwsze to nie używaj X, tylko jak już O i to jak już blisko jesteś, do tego trzymaj pozycje, nie łam lini obrony, używaj R2+ L2 lub samego L2 i pooglądaj tutoriale
W Squad battles gram na klasie światowej z leszczami i wygrywam po 5:0, z tymi lepszymi gram na zawodowym i czasem wygram czasem przegram. Division Rivals póki co katastrofa ¯\_(ツ)_/¯ Dzięki za wskazówki
@I8RA: squad batltles praktycznie nie ma przełożenia na grę online. W Rivals mógłbym grać w 2 lidze, a w squad batltles mam problem z brązowym składem na legendarnym xD. Nie ma innej rady niż ćwiczyć i oglądać poradniki na YT