Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 169
@Polasz: ja tańczę z córką lvl 3 do muzyki, której i ja słucham. Ostatnio naparzaliśmy walca do muzyki Johana Straussa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Polasz: kiedyś patrzę z boku jak bawi się moja córka kucykami my little pony i śpiewa sobie closterkeller ale teraz powoli psuje się jej gust.
  • Odpowiedz
@pogop: i prawidłowo. Ponoć dzieci rodzą się że słuchem absolutnym który jest potrzebny do nauki mowy i otoczenia. Jednak ponieważ języki europejskie nie uwzględniają modulacji wysokości dźwięku, a większość gowniaków jest od urodzenia katowana przewidywalnymi melodyjkami składającymi się z kilku podstawowych dźwięków i interwałów, umiejętność ta szybko zanika.
R.....l - @pogop: i prawidłowo. Ponoć dzieci rodzą się że słuchem absolutnym który je...
  • Odpowiedz
@pogop: ja jestem mamie wdzięczna ze puszczała mi za dziecka normalną dobrą muzykę, a nie jakieś discopolo tylko z dziecięcym tekstem. Myślę ze wyrobiłam w ten sposób jakąś naturalną wrażliwość na sztukę.
  • Odpowiedz
  • 23
@baobabtoudi No tak gówno na madek, a jak wszedłem z ciekawości na twoj profil to myślałem, że jebnee XDD bonzo patostrimy rafatus i buk go wie co jeszcze XD skąd ty dojeżdżasz patolu? Z rynsztoku?
  • Odpowiedz