Wpis z mikrobloga

Mirki, robię #rozdajo tego oto świecznika który właśnie wykonałem. Udział w sumie biorą wszyscy zarejestrowani przed dodaniem tego wpisu.
Warunkiem nie jest pomoc w rozkręceniu mojego świeżo założonego konta na instagramie, ale każdy follow jest dla mnie na wagę złota!
https://www.instagram.com/patre.woodworking/

Generalnie plan jest prosty. Mam uskrobany hajs na kilka miesięcy życia bez żadnych dochodów, mam miejsce na moje narzędzia I głowę pełną pomysłów co do nowych projektów. Do tej pory z całkiem fajnym skutkiem udawało mi się sprzedawać lokalnie przez Facebook moje drobne dzieła. Trzymajcie kciuki, żebym mój plan się powiódł!
Aha, konto prowadzę po angielsku bo chciałbym rozwijać biznes międzynarodowo I dodatkowo mieszkam od kilku lat w Norwegii, gdzie język angielski jest wystarczający w biznesie:)
#stolarstwo #rekodzielo #diy #majsterkowanie #chwalesie
Pobierz Recydywa - Mirki, robię #rozdajo tego oto świecznika który właśnie wykonałem. Udział ...
źródło: comment_DXTPTBtStG2yML0zNKmrDDXQzFr3Q5EO.jpg
  • 21
Warunkiem nie jest pomoc w rozkręceniu mojego świeżo założonego konta na instagramie, ale każdy follow jest dla mnie na wagę złota!


@Recydywa: Albo wykop albo instagram. Nie można tych dwóch naraz, musisz wybrać.
@stern24 bo założyłem insta wczoraj, a wszyscy krzyczą nie dodawaj wszystkiego od razu. Materiału mam od cholery, ale chyba nie powinienem wrzucać tego hurtem, rajt? Z resztą kurde nie wiem nie jestem za bardzo into instagramy
@welsu1001 bardzo chciałbym mieć maszynę cnc, ale niestety jeszcze za wcześnie . Mój warsztat buduję od roku I chociaż jest już całkiem nieźle wyposażony, na cnc mnie jeszcze nie stać;)
@Recydywa: powodzona miras, stolarka bardzo fajnym zajęciem jest. Wiem bo odziedziczyłem po ojcu mały zakład stolarski. Dzisiaj np wyrobiłem materiał na drzwi dębowe do piwnicy.