Wpis z mikrobloga

są tutaj jacyś posiadacze fujitsu u904? W recenzjach piszą, że dźwięk z niego jest cichy, ale to co tutaj się wyprawia, to nawet nie jest poniżej krytyki. Myślałem, że coś się zepsuło, więc odpaliłem drugiego, i niestety jest to samo. Ktoś próbował to jakoś doprowadzić do stanu używalności?
#komputery #laptopy #fujitsu
  • 8
@zielonymariuszek: Ty no ja mam dwa takie, jeden na i5, w dobrym stanie, już bym pogonił, ale #!$%@? mnie ten dźwięk, i nie jestem zadowolony xd Z tym, że do drugiego (i7, dotyk)potrzebuje paru pierdółek jeszcze, i mam problem z matrycą, plama jak #!$%@? na środku, aż szkoda mi w takim stanie to gonić.
To mi leży z 3msc. już chyba, muszę to zrobić w końcu.
@Hissis: no ogólnie to bardzo fajny lapek, mały i spoko osiągi ma. Ale ten dźwięk to 1/10 nie polecam :( matryca do tego, z tego co widzę, około 400 zeta na allegro, więc musisz obliczyć czy Ci ise opłaca.. Cieżka sprawa, a wydawałoby się, że głośniki to najmniejsza pierdoła w lapku xD
@zielonymariuszek: ta, na 10gb ramu, 256ssd bardzo fajnie chodzi. Tylko nie rozumiem, naprawdę #!$%@?, nie rozumiem, czym producent się kierował #!$%@?ąc matrycę 3200x1800, i głośniki od tamagoochi, no #!$%@?.
Dziwię sie, że ludzie ktorzy kupowali ten syf za 7k bodajże(jakoś w okolicach tej ceny był sprzedawany), nie mieli z tym problemu. Nie lubie sprzedawać czegoś, z czego nie jestem zadowolony, najwyżej je #!$%@? dzisiaj xD