Wpis z mikrobloga

Z wymiany ikon lepiej wziąć hierro i rijkarda czy seedorfa? Dodam, że niedawno zacząłem tegorocznego futa i mam bieda skład ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#fut
  • 7
@Narilan: crespo chyba nawetnie ma z tych wymian bo byl w poprzednich. Powiem ci z wlasnego doswiadczenia ze nie oplaca sie brac smieciowych ikon bo jak swapy sie koncza to te karty sa juz za slabe, ja tak zrobilem w 1 wymianach i zaluje. Aktualnie zamierzam wybrac essiena albo Adp, ale skoro ty zaczynasz to mysle ze 2 srednie ikony bardziej ci sie przydadza. Dobrym wyborem jest hierro na obrona jak
@Shqip: to dobrze wiedzieć, dzięki (ʘʘ)
@kowi1910: Póki co mam 10 kart wymiany, w ostatnim nie zdążyłem zrobić wszystkiego. Zrobić teraz seedorfa? Raczej na pomocników dobrych mnie nie stać, a na obrońców raczej szybciej uzbieram. Jeszcze mam w posiadaniu futmasowego Cazorle i Batshuayi'a, Inieste 91 i Ziyecha 90.
@Narilan: Mam Hierro od tygodnia i sam nie wiem co o nim myśleć. Ma mecze, że jest bezbłędny, czyści wszystko, przecina podania, przepycha każdego, rozrzuca piłki na skrzydło jak Pirlo, a czasem odbija się od każdego, jest przepychany przez Insigne/Mertensa i robi głupie błędy, a z racji tego, że dochodzi do nich najczęściej pod polem karnym, to często kończą się utratą bramki. ;) Plus jest taki, że nie rusza się jak