Wpis z mikrobloga

Rzygać się chce na tagu #kononowicz. Zamiast rzeczy dotyczących wszechmogącego polityka ciągle jest o ludziach, którzy istnieją w internecie dzięki niemu. Analizy o suchodolskim, monikach, jej chłopakach, lajtach meksykano, psychofanie z bielska. Widocznie dla większości tutaj tagowanie tematyczne jest zbyt trudne.
#kononowicz #szkolna17#ułomniuzytkownicy #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@Jeffrey_M: Co ma piernik do wiatraka? Pod tagiem o Konowiczu chcę czytać o rzeczach go dotyczących. Jak ktoś chce pisać o suchodolskim to pod innym tagiem.
  • Odpowiedz
@ACE41: Ten tag od zawsze, od początku jego istnienia polegał na rozmawianiu o tematach Uniwersum Szkolnej 17, a nie tylko i wyłącznie samego prezydenta. Kiedyś na przykład nie było #suchodolski lub #mexicano, a #kononowicz już był, bo jeszcze nikt nie myślał w 2015r., jak może się rozrosnąć popularność uniwersum i ludzie żyjący wokół Konona. A ty teraz po takim czasie chcesz poustawiać tagi od nowa. Mogłeś to napisać 4-5 lat
  • Odpowiedz
@bubukuku: Wiem jak było bo mam 4 lata tutaj konto. Wtedy nie było mody na Kononowicza. Jednak skoro doszło do czasów napływowców , psychofanów i rozgałęzienia to wypadałoby tagować inaczej. Informacje o Szkolnej - #szkolna17 o suchodolskim #suchodolski itp. Tak wchodzę na tag i na 30 postów może 5 o Kononie, reszta jakieś wysrywy o o sławkach, moniczkach, pawełkach, mexicano, gachach i analizy suchodolskiego.
  • Odpowiedz
@StrusioJajcaty: jedyna geneza jest taka, że ci wszyscy ludzie o których piszą ludzie są tu dzięki Kononowiczowi. Nic więcej. Analizy ćpania suchodolskiego w krakowie czy rozbijanie związku moniki na czynniki pierwsze mają tyle wspólnego z Kononem co Białystok z Nowym Jorkiem.
  • Odpowiedz
@ACE41: > Wiem jak było bo mam 4 lata tutaj konto. Wtedy nie było mody na Kononowicza. Jednak skoro doszło do czasów napływowców , psychofanów i rozgałęzienia to wypadałoby tagować inaczej.

Sam sobie zaprzeczyłeś. Właśnie dlatego #kononowicz tak się rozrósł, bo nie gada się tutaj tylko o Kśku, bo gdyby tak było, to nigdy by się nie rozrósł do jak to nazwałeś "mody" na wykopie o uniwersum. Jak teraz ktoś to
  • Odpowiedz
@bubukuku: 4 lata temu Kononowicz w porównaniu do teraz był niszowy. Dopiero naprzychodziło tutaj ludzi jak pobanowali meneli jak magical i inne shity dla dzieci. Rozrósł się bo przyczepiły się pijawki, nie ma spokojnego życia w Białymstoku tylko jakieś chore akcje z jakimiś sławkami, monikami, pawłami,suchodolskiego wypromował konon tak samo meksykano. Tego nie było lata temu- z reszta koncept absurdu wszechmogącego polityka niczym w Monty Phytonie to była cała kwintesencja. Teraz
  • Odpowiedz
@ACE41: To, że niektórzy nowsi wstawiają tutaj spamy głupot, to sam dawno temu zauważyłem. xD
A bany i napływ ludzi od Magicalów to już rok temu było. Ci, którzy mieli tutaj przyjść już dawno przyszli. Poza tym Big brother się z tego zrobił, bo Uniwersum też już się powoli kończy. Konon nie ma już takiej władzy i wigoru, jak na początku, żeby wszystkich kontrolować i ustawiać. Zwyczajnie content się zmienił, bo
  • Odpowiedz