Wpis z mikrobloga

Siemanko! chce zalozyc sklep internetowy do 1000 produktow, prosty jak najczytelnijszy w swojej prostocie. Mam troche wiedzy na temat HTML/CSS bo troche gdzies tam kodowalem w zyciu ale nie nazwalbym to dostatecznym poziomem by napisac ladny sklep itd... tymbardziej moja wiedza dotyczaca implementacji koszykow na stronie itd jest mi obcam, a z racji ze jednak bezpieczenstwo oraz funkcjonalnosc stawiam na pierwszym miejscu to zdecydowalem sie nie tracic czasu i uderzyc w cos co stworzyli jednak prawdziwi programisci :)

Okej wiec pytanie brzmi, czy do takiego sredniego sklepu warto zainwestowac w Shoplo czy Shoper albo PrestaShop? czy jednak WordPress + WooCommerce? jezeli Wordpress to jaki hosting? sporo ludzi pisze cos o tym ze Wordprress na polskich hostingach muli... ile w tym prawdy nie mam pojecia natomiast slyszalem cos o VPN ze daje lepsze rezultaty...Dziekuje Mirasy z gory za pomoc! :D
#wordpress #woocommerce #sklepyinternetowe #sklepinternetowy #shoper #shoplo #prestashop
  • 6
  • Odpowiedz
@doriansuffer: @Enviador: Tzeba pamiętać, że powiadomienie dla użytkowników, którzy mają konkretny tag zaobserwowany pojawi się tylko podczas tworzenia posta. Gdy dodasz tag po wyedytowaniu, to nie otrzyma taki user powiadomienia.
  • Odpowiedz