Wpis z mikrobloga

Mireczki nie mogę uwierzyć z jednego odcinka stop drogówki. Jakby ktoś mi to opowiedział, a nie widziałbym tego zarejestrowanego to nie uwierzyłbym. (ʘʘ) Facet z Ukrainy podał prawo jazdy sfałszowane po kolizji z jego winy, policjant to wykrył po czym aresztował go i kazał mu zadzwonić po kogoś, żeby zabrał auto. Saszka zadzwonił po kolegę też z podrobionym prawem jazdy. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Policjant aż nie mógł uwierzyć i dwa razy sprawdził, a jego partner ze śmiechu nie mógł wytrzymać. Dla zainteresowanych: https://www.ipla.tv/wideo/wiedza/Stop-drogowka/5000403/Stop-drogowka-Odcinek-210/589b14e1df978c5536605e6a156eef17?seasonId=5000403 Odcinek 210, początek 9 minuta, 40 sekunda.
Miłego oglądania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#policja #heheszki #gownowpis #samochody #prawojazdy
  • 79
  • Odpowiedz
@TestYrMind: Widziałem Twój wpis 5 minut temu miałeś 4 plusy dałem piątego. Po 5 minutach patrzę, masz 1 plus a plusa ode mnie nie ma. To jest jakaś kpina co się dzieje z tym portalem
  • Odpowiedz
@robertx: Chomiki w kółkach nie wyrabiają na serwerowni. xD Ja czekałem kilka minut żeby dać plusa. Albo otwierałem vykop.ru w kilku oknach i dopiero w trzecim łapał i wchodził. :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
@TestYrMind: widziałam ten odcinek i nie moglam z ich głupoty. Pan bagieta do ukrainca niech pan zadzwoni po kogoś kto odbierze auto tylko żeby miał prawdziwe prawo jazdy
Pan Ukrainiec dobrze to ja po właściciela auta zadzwonię
Właściciel auta. O #!$%@? prawko fałszywe
  • Odpowiedz
@stormkiss: Miałeś 6 plusów, chciałem dać Ci swojego ale przypadkiem kliknąłem szybko dwa razy i pokazało, ze masz już teraz tylko 1 plusa...sorry ()
  • Odpowiedz