Wpis z mikrobloga

@Sojerr: Jak spedzil cale zycie to dlaczego ma blachy z wiochy? Blachy powiatowe to jak sie ma mmeldnek tam.

@NashBridges: Co do blach z miast wojewodzkich to jest tak ze firmy lub leasing tam maja siedzibę i takie blachy sa. Ja chcialem i mam GD na leasingu mimo iz ja i auto tam nigdy nie bylem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety wiejskie blachy maa tendencje do
@NashBridges: no tak bo jak się urodzisz na Mokotowie albo Żoliborzu to już całe życie parkujesz zgodnie z prawem w każdej sytuacji i w każdym miejscu na świecie, przecież tak to działa
@Sojerr: nie, po prostu człowiek jeżdżący cały czas po mieście ma doświadczenie i zdaje sobie sprawę że nie jest pępkiem świata. przecież ja sam mam znajomą LRY która jest po prostu niebezpieczna na drodze i parkuje tam gdzie jej wygodniej, możesz jej obić cały samochód a i tak ma w dupie i będzie robić swoje.
jeżdżący cały czas po mieście ma doświadczenie i zdaje sobie sprawę że nie jest pępkiem świata


@NashBridges: ok skompromitowałeś się i tyle mi wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie zapomnij wyliczyć ile to jest "cały czas" i rozdaj każdemu bez blach zaczynających się na W kartę "pępek świata"