Wpis z mikrobloga

Ze względu na sporo próśb od Mirków zainteresowanych #audycjaraportmniejszosci, informuję oficjalnie, że program jest już dostępny jako podcast w Spotify. W najbliższym czasie mam zamiar udostępnić go również w innych miejscach, tak aby wykrywały go aplikacje do słuchania podcastów.

Jeśli jeszcze nie znacie mojego programu, oczywiście zachęcam do obserwowania tagu #audycjaraportmniejszosci i słuchania. Premiera nowych odcinków w każdy poniedziałek po 19. W audycji opowiadam o szeroko pojętej kulturze: grach, książkach, serialach, filmach i muzyce. Ta ostatnia zresztą towarzyszy każdemu odcinkowi. W przypadku podcastu, kiedy jakiś utwór Wam się nie spodoba, możecie po prostu go pominąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) W programie pojawiają się konkursy, w których można wygrać książki, więc jeżeli będziecie słuchali uważnie, możecie coś dobrego przytulić. Zapraszam serdecznie! Audycji możecie obecnie słuchać na dwa sposoby. Tradycyjnie w radiu (adres do playera internetowego poniżej), albo na Spotify. Tak jak wspomniałem, mam nadzieję że wkrótce Raport Mniejszości trafi również na inne platformy podcastowe.

Garść niezbędnych linków:
Raport Mniejszości na Spotify: KLIK!
Link do internetowego playera: KLIK!
Fanpage na FB: KLIK!
Archiwum na stronie internetowej, gdzie możecie zapoznać się z poprzednimi odcinkami: KLIK!
Pierwszy wpis, w którym wyjaśniam co, jak i dlaczego: KLIK!

#audycjaraportmniejszosci #podcast #spotify #kultura #ksiazki #gry #muzyka
źródło: comment_tCqQ7u5eUwRo6Zgi1VTnoiYgBAihFuBw.jpg