Wpis z mikrobloga

Cześć audiofile. Tym razem potrzebuje waszej pomocy.
Szukam dłuższego kabla jack 3,5mm do Sony 1000xm3 - gdzie sam jack jest lekko wydłużony i dośc specyficznie zbudowany. Interesuje mnie kabel 2-3m i niestety nie każdy kabel sie nada (inaczej bym nie pytał). A może po prostu przedłużacz słuchawkowy? #porada #audiofile #audio #sluchawki #sprzetaudio

Podobny problem jest opisany tutaj na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=s5ud1J1hvmo
Pobierz daftie123 - Cześć audiofile. Tym razem potrzebuje waszej pomocy. 
Szukam dłuższego k...
źródło: comment_KLvHLc27n6KylvtcLUXUn6LsWaDW3y1k.jpg
  • 11
@daftie123: Ja dodatkowo miałem inny problem. Kupiłem mega porządną wtyczkę Neutrika, i okazało się, że jest po prostu za ciężka i przy byle okazji i nawet lekkim dotknięciu wypada. Dodatkowo wtedy jeszcze te Sonówki się wyłączają. Dlatego odciąłem oryginalną końcówkę i przylutowałem do nowego kabla. Teraz robi robotę i jestem mega zadowolony. Więc jak będziesz kupował nowy kabel to przetestuj go na tą okoliczność.
@daftie123: audiofile nie używają takich słuchawek. Taki kabel znajdziesz na Ali, ale 3m... nie sądzę - po to mają Bluetooth żebyś nie musiał mieć kabli. Z resztą jeżeli dobrze rozumiem to w nich przez kabel nie działa ANC, ale mogę się mylić
@antek_akrobata: tak, ale chce mieć też kabel audio do wzmacniacza gitarowego żeby mógł sobie spokojnie w domu grac.
A co do audiofili to może takich słuchawek nie używają ale pewnie pojęcie o kablach audio maja spore :)

@weteran_ze_wsi: no właśnie dlatego pytam, niestety nie każdy kabel będzie pasował...